Zamknij
Nowości - AGD

Morning Fresh daje „Gwarancję satysfakcji”- wystartowała nowa promocja konsumencka

Nowy User, 2017-03-08 10:40:57

Morning Fresh, marka nr 1 w Polsce w kategorii skoncentrowanych płynów do ręcznego mycia naczyń , rozpoczęła Program „Gwarancja satysfakcji”. Jeśli objęty promocją produkt Morning Fresh nie spełni oczekiwań konsumenta, marka gwarantuje zwrot poniesionych kosztów. Akcja potrwa do 31 lipca 2017 r.


Marka Morning Fresh oferuje gamę super skoncentrowanych płynów do mycia naczyń, które - dzięki jednej z najwyższych zawartości składników aktywnych w Polsce - w szybki i łatwy sposób usuwają nawet najbardziej uciążliwe, kuchenne zabrudzenia. W ramach Programu „Gwarancja satysfakcji”, Morning Fresh oferuje zwrot kosztu produktu w sytuacji, kiedy ten nie spełni oczekiwań klienta. Zwrot odbywa się na podstawie przysłanego przez konsumenta formularza wraz z napoczętym produktem oraz dowodem jego zakupu.


Produkty Morning Fresh od lat utrzymują wysoką jakość i niezmiennie wydajną, skoncentrowaną formułę. Już niewielka ilość płynu wystarcza, aby uporać się z najcięższymi zabrudzeniami. Teraz, aby o skuteczności produktu mogły przekonać się kolejne grupy konsumentów, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchamiając Program „Gwarancja satysfakcji” – tłumaczy Izabela Wylon, Junior Brand Manager Morning Fresh. Jesteśmy pewni wysokiej jakości i skuteczności naszych produktów, dlatego gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupu płynów Morning Fresh lub zwrot pieniędzy. Chcemy tym zachęcić potencjalnych konsumentów do wypróbowania naszych produktów w walce z codziennymi zabrudzeniami w kuchni.


Akcja komunikowana jest poprzez nakładki promocyjne na produktach oraz stronę www. Inicjatywa potrwa do 31 lipca 2017 r. Organizatorem promocji jest Agencja i360 Sp. z o.o. Promocją objęte są produkty kupione od 1 lutego 2017 r. do 31 lipca 2017 r.  W akcji biorą udział następujące warianty płynów do mycia naczyń Morning Fresh:  • Original (450 ml i 900 ml)

  • Lemon (450 ml i 900 ml)

  • Apple (450 ml i 900 ml)

  • Sensitive Aloe Vera (450 ml i 900 ml).


Promocją nie są objęte produkty Morning Fresh w opakowaniach uzupełniających oraz balsamy. Więcej informacji na temat promocji oraz regulamin akcji dostępne są na stronie www.morningfresh.com.pl

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...