Zamknij
Prosto z rynku - CSR info

„Namalujmy dzieciom lepszą przyszłość”

Elżbieta Grapsztunowicz, 2012-03-19 17:18:49

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce wprowadza nowy zwyczaj na pierwszy dzień wiosny.


Pierwszy dzień wiosny niesie ze sobą nowe nadzieje - na rozwój, szczęście i powodzenie. I właśnie w tym dniu postanowiliśmy obudzić w młodych ludziach dobro i zachęcić ich do pomocy potrzebującym dzieciom. Przy Polu Mokotowskim w Warszawie zawisną dwa puste billboardy. W samo południe spotkamy się tam z młodzieżą z warszawskich szkół. Naszym zadaniem będzie stworzenie barwnych, wiosennych plakatów. We wspólnym malowaniu weźmie udział ambasadorka SOS Natalia Kukulska wraz z zespołem z „Bitwy na Głosy”, a pracami pokieruje grafficiarz Darek Paczkowski. Dodatkowo atmosferę podkręcą bębniarze, którzy będą nas dopingować radosnymi rytmami. Zapowiada się energetyczna i kolorowa akcja!


W Polsce ponad 85 tysięcy dzieci jest pozbawionych opieki rodzicielskiej, a 30 % najmłodszych żyje w ubóstwie. To właśnie dla nich chcemy namalować plakaty zachęcające do przekazania 1% SOS Wioskom Dziecięcym. Środki, które uda nam się pozyskać dzięki odpisom 1%, pozwolą pokryć koszty utrzymania, edukacji i leczenia podopiecznych SOS.


Zapraszamy do wspólnej zabawy. Namalujmy dzieciom lepszą przyszłość!


Spotykamy się 21 marca o godz. 12.00, przy metrze Pole Mokotowskie (naprzeciwko SGH).


Mamy nadzieję, że to radosne czynienie dobra przez młodych ludzi stanie się kolejnym zwyczajem pierwszego dnia wiosny.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...