Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

netPR współpracuje z Grupą Polskapresse

Witold Sokołowski, 2013-06-21 15:13:51

Dzięki umowie, jaką zawarły Grupa Polskapresse i netPR.pl, powstał szybszy i bardziej skuteczny kanał komunikacji pomiędzy firmami a mediami regionalnymi i lokalnymi. Informacje i materiały prasowe z kilkuset firm i instytucji, komunikujących się za pośrednictwem rozwiązań netPR.pl, trafią bezpośrednio do systemu redakcyjnego mediów prasowych i internetowych wydawnictwa.


Dziennikarze i redaktorzy 10 dzienników regionalnych, 90 tygodników lokalnych oraz ponad 40 serwisów internetowych Grupy Polskapresse będą mieli łatwiejszy dostęp do najnowszych informacji z firm, które korzystają z oferowanej przez netPR.pl usługi internetowego biura prasowego. Dzięki integracji systemów informacje prasowe, wraz z załączonymi zdjęciami i multimediami, pojawią się w systemie redakcyjnym wydawnictwa nawet w kilka minut po skierowaniu ich do upublicznienia.


Projekt, który uruchomiliśmy z Grupą Polskapresse, ułatwi organizacjom budowanie strategii komunikacji uwzględniającej nie tylko media ogólnopolskie, ale też regionalne i lokalne. Nasze rozwiązania wybierane są przez PR-owców mających świadomość, że zmiany zachodzące w mediach nie mogą pozostawać bez wpływu na narzędzia, którymi posługują się w swojej pracy. Z pewnością bardzo szybko skorzystają z nowych możliwości - mówi Marek Woźniak, prezes zarządu netPR.pl. - Jestem przekonany, że dostarczane przez nich informacje i materiały będą pomocne w codziennej działalności operacyjnej lidera na rynku mediów regionalnych i lokalnych, a także poważnego gracza w polskim Internecie – podsumowuje.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...