Zamknij
Prosto z rynku - Marka info

Nextday Creative Agency projektuje dla producenta krówek

Witold Sokołowski, 2013-11-26 11:32:48

Niektóre osoby lubią, gdy cukierek się ciągnie, inne natomiast wolą gdy nadzienie jest kruche. Jeśli kiedykolwiek w swoim życiu zachwycałeś się smakiem tradycyjnej krówki, prawdopodobnie została ona wyprodukowana przez spółdzielnię cukierniczą „Pokój” z Bielska-Białej.


Nextday Creative Agency wraz z końcem listopada rozpoczyna współpracę z tradycyjnym producentem wyrobów cukierniczych, który w swojej ofercie, poza krówkami, posiada również cukierki toffi, irysy oraz galaretki, w tym bardzo dobrze znaną galaretkę w cukrze, powstałą na bazie naturalnych aromatów, dostępną w czterech smakach: cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym i wiśniowym.


Wyroby, produkowane przez spółdzielnię „Pokój” to słodycze, które wielu osobom kojarzą się z dzieciństwem – mówi Ewa Kieczka, key account manager w Nextday Creative Agency. Tradycyjna, ciągnąca się krówka jest tego najlepszym przykładem. Pierwszy etap prac obejmuje zaprojektowanie opakowań dla popularnych cukierków toffi, które już wkrótce pojawią się w sprzedaży.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...