Zamknij
Prosto z rynku - Marka info

Nextday Creative Agency projektuje dla producenta krówek

Witold Sokołowski, 2013-11-26 11:32:48

Niektóre osoby lubią, gdy cukierek się ciągnie, inne natomiast wolą gdy nadzienie jest kruche. Jeśli kiedykolwiek w swoim życiu zachwycałeś się smakiem tradycyjnej krówki, prawdopodobnie została ona wyprodukowana przez spółdzielnię cukierniczą „Pokój” z Bielska-Białej.


Nextday Creative Agency wraz z końcem listopada rozpoczyna współpracę z tradycyjnym producentem wyrobów cukierniczych, który w swojej ofercie, poza krówkami, posiada również cukierki toffi, irysy oraz galaretki, w tym bardzo dobrze znaną galaretkę w cukrze, powstałą na bazie naturalnych aromatów, dostępną w czterech smakach: cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym i wiśniowym.


Wyroby, produkowane przez spółdzielnię „Pokój” to słodycze, które wielu osobom kojarzą się z dzieciństwem – mówi Ewa Kieczka, key account manager w Nextday Creative Agency. Tradycyjna, ciągnąca się krówka jest tego najlepszym przykładem. Pierwszy etap prac obejmuje zaprojektowanie opakowań dla popularnych cukierków toffi, które już wkrótce pojawią się w sprzedaży.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...