Zamknij
Nowości - Internet

Niblo dla Graphcom lidera wdrożeń systemów ERP

Witold Sokołowski, 2011-11-21 12:44:47

Agencja PR i marketingu interaktywnego Niblo rozpoczęła współpracę ze spółką Graphcom specjalizującą się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP.


- Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy w zakresie przygotowania i wdrożenia nowej strony firmowej spółki. Zaplanowaliśmy także przeprowadzenie kompleksowych zmian w obszarze identyfikacji wizualnej firmy, oraz długofalową kampanię marketingową i public relations, którą będziemy realizowali wspólnie z Niblo. - mówi Tomasz Krause, prezes Graphcom Sp. z o.o.


Firma pracuje nad osiągnięciem pozycji lidera segmencie ERP w Wielkopolsce, a zaplanowane działania z pewnością przyspieszą osiągnięcie tego celu. Nowa strona internetowa, odświeżenie marki, jak również strategia PR i marketingowa są kluczowe do osiągnięcia zamierzonych efektów. Nowa prezentacja oferty Graphcom i audyt korzyści to krok w stronę precyzyjnego rozpoznania potrzeb klientów i ich późniejszych sukcesów.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...