Zamknij
Nowości - Kariera

Nina Żukowska i Leszek Fiała w Advanced Communication

Witold Sokołowski, 2015-02-20 10:44:39

Nina Żukowska i Leszek Fiała zostali Dyrektorami w firmie doradczej Advanced Communication. Pełniąc odpowiednio funkcje Dyrektora ds. Organizacji Wydarzeń oraz Dyrektora Finansowego odpowiadają za budowanie wartości dla Klientów firmy. Nina Żukowska i Leszek Fiała posiadają bogate doświadczenie w zakresie marketingu i komunikacji oraz doradztwa finansowego i nowo biznesowego. Advanced Communication to firma działająca na rynku usług profesjonalnych budująca wartości dla Klientów poprzez dostarczanie i wdrażanie efektywnych strategii komunikacji oraz strategii związanych z rozwojem biznesu.


Nina Żukowska (na zdjęciu) jako Dyrektor ds. Organizacji Wydarzeń w Advanced Communication jest odpowiedzialna za przygotowywanie strategii dotyczących tego obszaru - planowanie, wdrażanie i koordynację realizacji projektów. W swojej wieloletniej karierze pracowała m.in. w HAVAS PR Warsaw (dawne Euro RSCG Sensors), gdzie zarządzała Działem ds. Organizacji Wydarzeń i była odpowiedzialna za realizację projektów na rzecz najbardziej uznanych firm i marek działających na takich rynkach, jak: rynek usług telekomunikacyjnych, rynek elektroniki użytkowej, motoryzacyjny, napojów alkoholowych, rynek produktów szybkozbywalnych, czy też rynek nieruchomości. Była również kierownikiem marketingu w firmach produkujących produkty marki premium. Jest doświadczonym profesjonalistą, który rozumie zarówno potrzeby firm, jak i potrzeby konsumentów i wiedzę tę wykorzystuje w praktyce.


Nina Żukowska jest również trenerem prowadzącym szkolenia i konsultacje dla firm z zakresu event managementu w szkoleniowej organizacji EMTG Event Manager Training Group. Jako wykładowca akademicki prowadzi zajęcia z zakresu event marketing w warszawskiej Wyższej Szkole Promocji. Na swoim koncie ma również liczne publikacje z tego zakresu.


Leszek Fiała pełni w Advanced Communication funkcję Dyrektora Finansowego. W spółce odpowiada również za doradztwo w zakresie nowo biznesowym. Posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa finansowo-inwestycyjnego zdobyte na bazie współpracy z licznymi bankami i funduszami inwestycyjnymi. Leszek Fiała był właścicielem i zarządzającym kilku spółek działających na rynkach finansowym i nieruchomości.


Leszek Fiała ukończył studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Nieruchomościami oraz Prawa dla Menadżerów na Akademii Leona Koźminskiego w Warszawie. Na tej samej uczelni ukończył kierunek Finanse i Bankowość ze specjalizacjami w zakresie strategii inwestycyjnych i kapitałowych, bankowości i ubezpieczeń.


Nie mam wątpliwości, że doświadczenie Niny Żukowskiej i Leszka Fiały zaowocuje wypracowaniem wartości dodanej dla naszych Klientów i przyczyni się do realizacji biznesowych celów współpracujących z nami firm i innych organizacji – mówi Robert Borowicz, CEO Advanced Communication. Zarówno Leszek, jak i Nina to kreatywne osoby o dużej wiedzy na temat obszarów, w których działają. Ich wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to gwarancja świadczenia najwyższej jakości usług – podsumowuje Robert Borowicz.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...