Zamknij
Nowości - Biznes i polityka

Nowa agencja PR na rynku

Witold Sokołowski, 2011-11-21 13:09:15

Nowa agencja PR na rynku

Powstał nowy podmiot z obszaru public relations – Procontent Communication wyspecjalizowany w kompleksowym doradztwie korporacyjnym: komunikacji korporacyjnej, wewnętrznej i kryzysowej. Firma oferuje również usługi coachingowe.


Procontent Communication jest firmą doradczą ukierunkowaną na opracowywanie oraz realizację strategii komunikacyjnych dla dużych i średnich polskich przedsiębiorstw instytucji publicznych i organizacji otoczenia biznesu.


- Na rynku wzrasta zapotrzebowanie na usługi w zakresie wyspecjalizowanej komunikacji korporacyjnej i na tym opieramy strategię rozwoju firmy. Naszym celem jest również świadczenie usług z zakresu CSR, gdyż opublikowane przez Unię Europejską strategie dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu w perspektywie 2020 roku plasują tę dziedzinę na kluczowym miejscu pośród wyzwań komunikacyjnych, jakie stoją przed gospodarkami w regionie - mówi Iwona Kubicz Prezes, firmy Procontent Communication.


Więcej informacji już wkrótce na stronie internetowej www.procontent.pl oraz facebook.pl/Procontent.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...