Zamknij
Nowości - Sport

Nowa polska strona www.adidas.pl

Witold Sokołowski, 2008-09-17 00:00:00

Jest już nowa polska wersja globalnej strony internetowej adidas. Teraz każdy z łatwością może znaleźć nowe kolekcje i produkty, informacje korporacyjne, a także wiele ciekawostek ze świata tej wyjątkowej marki. Dla prasy stworzono specjalną platformę zawierającą bazę zdjęć oraz informacji prasowych, a dla najbardziej wymagających internautów serię interaktywnych niespodzianek. Strona www.adidas.pl to doskonała rozrywka i najlepsze źródło wiedzy o marce. Największą część poświęcono dyscyplinom sportowym, które wspiera adidas, oraz najnowszym kolekcjom z kategorii Performance i Originals.


adidas Performance to kolekcje dla aktywnych kobiet i mężczyzn, którzy cenią komfort i najwyższą jakość strojów sportowych. Na stronie można znaleźć najnowsze rozwiązania futbolowe, designerski styl Stelli McCartney, sportową kolekcję Women stworzoną z myślą o wymagających kobietach, a także innowacyjny TECHFIT wspomagający wyczynowe uprawianie sportu.


Kolekcje Originals sygnowane słynną koniczynką adidas czerpią z kilkudziesięcioletniej tradycji marki. Oryginalne wzornictwo, z którym od lat kojarzona jest marka oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że kolekcje adidas Originals znajdują rzesze miłośników na całym świecie. Polska wersja strony internetowej pozwala na zapoznanie się ze stylem Missy Elliot (Respect M.E.), kolekcją miejską czy ekologiczną kolekcją Grün.


Rozbudowaną sekcję na stronie poświęcono piłce nożnej, jednej z najważniejszych dziedzin sportowych dla marki adidas. Fani futbolu znajdą tam nie tylko produkty dostępne w sklepach, ale również informacje na temat piłek regularnie dostarczanych na mistrzostwa Euro i finały rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA czy wzory strojów reprezentacji wspieranych przez markę.


Strona www.adidas.pl to także świetna rozrywka z rozbudowaną częścią interaktywną. Internauci mogą zgłębić tajemnice sukcesu takich gwiazd futbolu, jak Kaká, Gerard czy Messi, posłuchać porad mistrzyni jogi Rainbow Mars, jak również odwiedzić blog Emanuela Adebayora poświęcony Lidze Mistrzów.


Każdy z łatwością znajdzie produkt, który go interesuje i sklep, w którym ten produkt można kupić. Wystarczy wejść na polską stronę www.adidas.pl i odkryć świat marki adidas. Strona ma charakter dynamiczny – będzie konsekwentnie rozbudowywana i uzupełniana zgodnie z oczekiwaniami polskich konsumentów

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...