Zamknij
Prosto z rynku - e-PR info

Nowa strona Artegence nagrodzona CSS Design Awards

Paweł Gębusiak, 2013-03-25 14:21:39

Nowa strona Artegence nagrodzona CSS Design Awards

We wtorek, 19 marca, Artegence otrzymała nagrodę CSS Design Awards. To wyróżnienie przyznawane najlepszym i najbardziej inspirującym stronom internetowym na świecie. Przygotowana dzięki technologii HTML5 oraz responsywnemu designowi, doskonale prezentuje się na urządzeniach mobilnych, a jej wersją desktopową można sterować smartfonem.


Responsywny układ strony sprawia, że jest dostępna i w pełni używalna zarówno w przeglądarce internetowej na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość sterowania zachowaniem strony ze smartfona. Wystarczy zeskanować kod ze stopki strony, by móc z poziomu urządzenia mobilnego przeglądać nasze realizacje i ocenić je, rzucając w nie np. "lajkiem". Do animacji zaprzęgnięty został CSS3, co zdecydowanie poprawia ich wydajność i płynność.


Przygotowując nową stronę, dużą uwagę przywiązywaliśmy do szczegółów - mówi Łukasz Wełniak, Head of Frontend w Artegence. Chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego, co pokaże zarówno możliwości, jakie daje nam dzisiejsza technologia, jak i nasze umiejętności. Tworzenie jej sprawiło nam sporo frajdy, bo rzadko zdarza się, że możemy wykorzystać nowe rozwiązania, nie oglądając się na wsparcie starych przeglądarek. W tym przypadku tak było, dzięki czemu mieliśmy duże pole do popisu - dodaje.


O nagrodę CSS Design Awards walczą strony, stworzone przy użyciu innowacyjnych technologii internetowych. Spośród tych najlepszych, zwycięzcę wybiera jury złożone z profesjonalnych web designerów.  

zobacz zdjęcia

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...