Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

Nowe Biuro Prasowe Samsung Electronics Polska

Witold Sokołowski, 2010-06-30 11:50:20

Nowe Biuro Prasowe Samsung Electronics Polska

Internetowe Biuro Prasowe powstało z myślą o jeszcze sprawniejszej i wygodniejszej komunikacji mediów z firmą Samsung Electronics Polska. Wyróżnia je przejrzystość, przyjazny, graficzny interfejs oraz jasny podział tematyczny dostępnych w biurze materiałów prasowych. Media w bardzo prosty i intuicyjny sposób będą mogły pobrać m.in. informacje prasowe, pliki multimedialne, w tym filmiki i spoty reklamowe Samsunga, zdjęcia produktów. Docelowo będzie można również obejrzeć foto relacje z wydarzeń specjalnych organizowanych przez firmę Samsung.


Dziennikarz zarejestrowany w Biurze Prasowym będzie otrzymywał bezpośrednio z Samsunga informacje prasowe w ramach wcześniej zdefiniowanego (podczas rejestracji) zakresu tematycznego. Dzięki temu ryzyko przesyłania niechcianych treści ograniczone jest do minimum. Niezależnie od wysyłanych materiałów prasowych, wszystkie informacje można również znaleźć w zakładce „Komunikaty” – na stronie głównej biura. Dotyczą one zarówno tematów korporacyjnych, jak i produktów Samsunga dostępnych na polskim rynku. Firma zaproponowała tutaj nieskomplikowany podział na kilka kategorii: informacje korporacyjne, AGD, RTV, IT, Telecom.


W przypadku dodatkowych pytań – media zawsze mogą zajrzeć do zakładki „Kontakt”, gdzie znajdą wszystkie dane kontaktowe: adresowe, mailowe i telefoniczne rzecznika prasowego Samsung. – Już dziś zachęcam wszystkich dziennikarzy do rejestracji w Internetowym Biurze Prasowym. To możliwość kompleksowej, nowoczesnej komunikacji oraz natychmiastowa wiedza o wszystkim, co ważne w Samsung Electronics Polska. – podsumowuje Blanka Fijołek, Kierownik Komunikacji Korporacyjnej Samsung Electronics Polska.


Biuro Prasowe Samsung dostępne jest pod adresem www.media.samsung.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...