Zamknij
Nowości - Kariera

Nowi ludzie w iPresso

Witold Sokołowski, 2013-11-25 14:34:09

Zespół budujący relacje i sukces klientów został wzmocniony o dwóch Account Managerów. Do zespołu dołączył Michał Szilling oraz Wojciech Byrski.


Michał Szilling odpowiada w iPresso za zastosowanie Marketing Automation głównie w branży FMCG oraz za współpracę z dotychczasowymi oraz nowymi klientami iPresso. Wcześniej związany z agencją Event Store oraz radiem ESKA.


Wojciech Byrski wzmacnia zespół w obszarze Marketing Automation w branży automotive oraz farmaceutycznej. Wcześniej pracował na podobnym stanowisku m.in. w Ranbaxy.


- Nasz zespół budujemy w oparciu o dogłębną wiedzę i doświadczenie w stosowaniu technologii Marketing Automation w kontekście konkretnych branż. To kluczowe do osiągnięcia sukcesu w wykorzystywaniu tak potężnej technologii jaką jest iPresso - mówi Michał Wojciechowski, prezes zarządu encja.com, twórcy platformy Marketing Automation iPresso.


Platforma iPresso działa dla takich marek jak m.in. Danio, Activia, Wawel, Infiniti oraz wielu innych krajowych i międzynarodowych.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...