Zamknij
Transmisje wideo: Konferencja prasowa online 5150 Warsaw Marathon. Sroda (10.02.2016) godz. 12.00.

Nowości

media i marketing

Nowy skład Rady Związku Firm PR

1 marca 2017 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Związku Firm Public Relations. W trakcie Zgromadzenia wybrano nową Rade Związku na kadencję 2017 – 2019.  

więcej »

 

Życie i styl

Dwa Szybkie Żubry wracają z unikalną nagrodą i silną kampanią

Ruszyła druga odsłona promocji konsumenckiej, która umocniła Żubra na pozycji największej marki piwnej w Polsce. Dwa Szybkie Żubry wracają z prostymi zasadami, unikalną nagrodą, wiosennym spotem i silnym wsparciem w mediach oraz punktach sprzedaży. Akcja potrwa do końca czerwca 2017 roku.  

więcej »

 

agd

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków do smarowania. 

więcej »

 

rtv

Rusza kampania nowej oferty INEA

Mieszko I, Kazimierz Wielki i Mikołaj Kopernik z dostępem do najszybszego internetu w Polsce? INEA, jeden z największych operatorów multimedialnych w Polsce, startuje z kampanią reklamową wspierającą nową ofertę.
 

więcej »

 

auto-moto

Opcom dla Skoda Polska

W połowie lutego br. wystartowała kolejna kampania reklamowa dla ŠKODA Polska, zrealizowana przez agencję reklamową OPCOM.  

więcej »

 

internet

LEWIS rozpoczyna współpracę z SER Group

Do głównych obowiązków LEWIS należy strategiczne doradztwo w zakresie kreowania wizerunku, PR produktowy, prowadzenie biura prasowego oraz współpraca z mediami. Agencję wybrano na podstawie rekomendacji.  

więcej »

 

kariera

Lidia Roguska na nowym stanowisku w Truly

Od lutego 2017r. Lidia Roguska zajmuje stanowisko BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTORA w Truly. W ramach nowych obowiązków jest odpowiedzialna za tworzenie produktów agencji, nadzór nad działem Client Service oraz współpracę z podmiotami Polska Press Grupy. 

więcej »

 

biznes i polityka

Agencja Form Up przejmuje Adfunnel

Agencja content performance Form Up przejmuje firmę Adfunnel, powiększając swoje struktury o zespół analityków mediowych wyspecjalizowanych w kampaniach w środowisku social ads, Google oraz RTB. To kolejny krok agencji, który wzmocni jej kompetencje w zakresie budowania kampanii internetowych generujących wyższy poziom sprzedaży.

więcej »

 

sport

Grzegorz Krychowiak w drużynie adidas

Grzegorz Krychowiak, piłkarz reprezentacji Polski i Paris Saint-Germain, dołączył do drużyny adidas Football. 27-letni pomocnik będzie występował w modelu ACE17. Już dziś rozpoczyna się pierwsza wspólna akcja marki i Krychowiaka - turniej Battle of Control. 

więcej »

 

zdrowie

Wiedza o chorobach – dlaczego jest ważna?

Wiedza o chorobach jest ważna i może okazać się bardzo przydatna w codziennym życiu – znajomość ich przyczyn, objawów i sposobów leczenia może uratować nasze zdrowie, a nawet życie. Posiadając taką wiedzę, jesteśmy w stanie samodzielnie zdiagnozować chorobę i znaleźć przyczynę naszych dolegliwości zdrowotnych. Niektóre z nich, jak chociażby choroby genetyczne, cywilizacyjne, czy wewnętrzne, mogą być bardzo poważne i wpłynąć na nasze codzienne życie.

więcej »

 

informacje lokalne

Wiosenna kampania wizerunkowa NoVa Park

Najpopularniejsze marki kuszą aktualnymi trendami w NoVa Park – największym centrum handlowym w województwie lubuskim. Wraz z wprowadzeniem oferty wiosna/lato 2017 wystartowała nowa kampania wizerunkowa z udziałem Ambasadorów NoVa Park 2017 – Ewy, Macieja, Piotrusia i Adasia Truszczyńskich. 

więcej »

 

dom i wnętrze

Creative Answer dla nowego klienta z branży mieszkaniowej

Do grona partnerów biznesowych agencji Creative Answer dołączyła firma deweloperska Tryboń PPI. Agencja będzie odpowiedzialna za pełną komunikację marki głównej oraz trzech inwestycji mieszkaniowych. Współpraca ma charakter stały.  

więcej »

 

kultura i nauka

Kryzysy nam niestraszne. Podsumowanie Kongresu Profesjonalistów Public Relations

Ponad 300 osób uczestniczyło w Kongresie Profesjonalistów Public Relations, który odbył się w rzeszowskim hotelu Hilton Garden Inn w dniach 20 i 21 kwietnia. Tegoroczne spotkanie branży PR obfitowało nie tylko w interesujące prelekcje – w jego trakcie odbyły się także debata oksfordzka, warsztaty praktyczne oraz sesja naukowa. Organizatorami Kongresu były firmy Newsline oraz Ideo.

więcej »

 

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...