Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Nowy Dział Komunikacji w Centrum BARTLOWIZNA

Witold Sokołowski, 2013-11-19 14:01:36

Nadbiebrzańskie Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym BARTLOWIZNA to kompleks wypoczynkowy położony w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Miejsce z tradycją i historią. To również znakomite miejsce na organizacje kameralnych spotkań biznesowych oraz dużych konferencji. Od listopada do zespołu dołączyły Joanna Sawicka i Dominika Druch, które będą wspierać kadrę zarządzającą swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie promocji i PR.


Joanna Sawicka i Dominika Druch to zgrany duet, który od ponad 3 lat zajmuje się kompleksową obsługą PR i marketing. Na stałe współpracują z dystrybutorem filmowym Spectator, gdzie zajmują się promocją filmową. Projektowo wspierają Festiwal Filmów Afrykańskich AfryKamera, Przegląd Filmów Bałkańskich „Oko na Bałkany” oraz Przegląd o tematyce uchodźczej Refugee Review organizowany przez Polską Akcję Humanitarną.


W Bartlowiźnie będą odpowiadać za kontakt z mediami oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy w regionie jak i całej Polsce. Charakteryzuje je niestandardowe podejście do powierzonych im zadań. Lubią podejmować nowe wyzwania, dlatego postanowiły połączyć działania prowadzone w branży filmowej z branżą turystyczną, co idealnie wpisuje się w ideę koncepcji stworzenia nowego centrum kulturowego na Podlasiu.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...