Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Nowy Dział Komunikacji w Centrum BARTLOWIZNA

Witold Sokołowski, 2013-11-19 14:01:36

Nadbiebrzańskie Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym BARTLOWIZNA to kompleks wypoczynkowy położony w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Miejsce z tradycją i historią. To również znakomite miejsce na organizacje kameralnych spotkań biznesowych oraz dużych konferencji. Od listopada do zespołu dołączyły Joanna Sawicka i Dominika Druch, które będą wspierać kadrę zarządzającą swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie promocji i PR.


Joanna Sawicka i Dominika Druch to zgrany duet, który od ponad 3 lat zajmuje się kompleksową obsługą PR i marketing. Na stałe współpracują z dystrybutorem filmowym Spectator, gdzie zajmują się promocją filmową. Projektowo wspierają Festiwal Filmów Afrykańskich AfryKamera, Przegląd Filmów Bałkańskich „Oko na Bałkany” oraz Przegląd o tematyce uchodźczej Refugee Review organizowany przez Polską Akcję Humanitarną.


W Bartlowiźnie będą odpowiadać za kontakt z mediami oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy w regionie jak i całej Polsce. Charakteryzuje je niestandardowe podejście do powierzonych im zadań. Lubią podejmować nowe wyzwania, dlatego postanowiły połączyć działania prowadzone w branży filmowej z branżą turystyczną, co idealnie wpisuje się w ideę koncepcji stworzenia nowego centrum kulturowego na Podlasiu.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...