Zamknij
Social Media - WWW Review

WWW Review

Facebook Buzz

M jak Mobile

Nowy polski serwis piłkarski

20Lipiec2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Sport Informer

Sport Informer to serwis, który zbiera artykuły o piłce nożnej z 210 polskojęzycznych źródeł (ich ilość ciągle rośnie). Wiadomości w Sport Informerze ukazują się w czasie rzeczywistym bez konieczności przeładowywania strony.

Sport Informer to 48 kanałów tematycznych o piłce nożnej w kraju i na świecie, w każdym prezentujemy wiadomości dostarczane na żywo tzn. że informacje pojawiają się praktycznie zaraz po tym, kiedy zostają opublikowane w źródle. Możemy zaryzykować stwierdzenie, że na chwilę obecną jesteśmy najwierniejszym i najpełniejszym na polskim rynku obrazem internetowych wiadomości o piłce nożnej.

Wybieranie pojedynczych kanałów tematycznych jest bardzo intuicyjne. Dzięki zakładce mySPIN dajemy użytkownikowi możliwość decydować o tym, które wiadomości są dla niego najważniejsze - wystarczy zaznaczyć kilka checkboksów, które znajdują się przy kanałach tematycznych i przejść na zakładkę mySPIN. Żadnego logowania - serwis będzie pamiętał za użytkownika jakie kanały wybrał (oczywiście, jeśli w przeglądarce włączona jest obsługa ciasteczek).

Sport Informer to także: wersja LITE na urządzenia mobilne, prezentowanie wyników meczów na żywo, tickerBOX. A już niebawem - terminarze, tabele, artykuły blogerów.

Zapraszamy na www.sport-informer.pl.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

...a co odróżnia post z bloga od informacji prasowej? Język? Adresat? Bo przecież nie sam news, jeśli informujemy o wprowadzeniu na rynek nowego np. produktu - Katarzyna Przewuska.