Zamknij
Social Media - WWW Review

WWW Review

Facebook Buzz

M jak Mobile

Nowy polski serwis piłkarski

20Lipiec2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Sport Informer

Sport Informer to serwis, który zbiera artykuły o piłce nożnej z 210 polskojęzycznych źródeł (ich ilość ciągle rośnie). Wiadomości w Sport Informerze ukazują się w czasie rzeczywistym bez konieczności przeładowywania strony.

Sport Informer to 48 kanałów tematycznych o piłce nożnej w kraju i na świecie, w każdym prezentujemy wiadomości dostarczane na żywo tzn. że informacje pojawiają się praktycznie zaraz po tym, kiedy zostają opublikowane w źródle. Możemy zaryzykować stwierdzenie, że na chwilę obecną jesteśmy najwierniejszym i najpełniejszym na polskim rynku obrazem internetowych wiadomości o piłce nożnej.

Wybieranie pojedynczych kanałów tematycznych jest bardzo intuicyjne. Dzięki zakładce mySPIN dajemy użytkownikowi możliwość decydować o tym, które wiadomości są dla niego najważniejsze - wystarczy zaznaczyć kilka checkboksów, które znajdują się przy kanałach tematycznych i przejść na zakładkę mySPIN. Żadnego logowania - serwis będzie pamiętał za użytkownika jakie kanały wybrał (oczywiście, jeśli w przeglądarce włączona jest obsługa ciasteczek).

Sport Informer to także: wersja LITE na urządzenia mobilne, prezentowanie wyników meczów na żywo, tickerBOX. A już niebawem - terminarze, tabele, artykuły blogerów.

Zapraszamy na www.sport-informer.pl.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Młdzi ludzie za pomocą zdjęć publikowanych w serwisach społecznościowych nie tylko pokazują kim są, ale przede wszystkim mają świadomość bycia medium - Natalia Hatalska, blogerka.