Zamknij
Prosto z rynku - PR w firmie info

Nowy projekt Valkea Media dla marki Wojas

Nowy User, 2017-02-28 18:10:46

Nowy projekt Valkea Media dla marki Wojas

Na rynku właśnie ukazał się nowy projekt Valkea Media przygotowany dla marki Wojas. To rodzaj magalogu, tj. kompilacji treści magazynowych i katalogowych.


Znajdują się w nim m.in. odniesienia do najnowszych trendów ze światowych pokazów oraz treści poradnicze, ujęte w ciekawy graficznie sposób, które mocno odróżniają się od tego typu kontentu prezentowanego w rynkowych miesięcznikach oraz tygodnikach. Istotnym elementem są wyjątkowe kompozycje, pozwalające przedstawić produkty firmy Wojas w sposób wizualnie intrygujący. Nie zabrakło też wywiadów z ambasadorami marki – Barbarą Kurdej-Szatan i Sebastianem Karpielem-Bułecką oraz ciekawych informacji dotyczących anatomii butów i procesu ich produkcji. Magazyn dystrybuowany jest w salonach Wojas nie tylko na rynku polskim, ale też słowackim i czeskim. 

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...