Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Nowym klientem Izmałkowa Consulting została Nutricia

Paweł Gębusiak, 2012-08-09 10:45:28

Nowym klientem Izmałkowa Consulting została Nutricia, należąca do koncernu Danone, „starego przyjaciela”, z którym współpraca odbywa się od dawna.


Pierwszy wspólny projekt, zakrojony na szeroką skalę, skupia się na poszukiwaniu insightow oraz znalezieniu odpowiedzi na pytania, na które nie udało się odpowiedzieć we wcześniejszych badaniach. Jest to niezwykle ciekawy projekt, gdyż zakłada wykorzystywanie bardzo różnorodnych narzędzi ethnograficzych z różnymi grupami docelowymi.


Badanie zakłada zarówno wykorzystanie wywiadów eksperckich, jak i wywiadów „nieformalnych”, z osobami takimi jak babcie, opiekunki, nianie itp., jednak głównie skupia się na poznaniu perspektywy i motywacji samych mam. Dane zostaną zebrane w stolicy oraz mniejszym mieście podczas 2 etapów badania. Obie firmy liczą na udaną współprace i pasjonujące wyniki.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...