Zamknij
Prosto z rynku - PR w firmie info

Odkryj swoją drugą naturę, weź udział w castingu i wygraj udział w nowym programie Discovery Channel

Nowy User, 2017-03-08 11:40:09

Codzienność bywa monotonna. A gdyby tak na chwilę rzucić wszystko i udać się w tajemniczą podróż na nieodkryty ląd, by odkryć w sobie drugą naturę i stawić czoła wyjątkowej przygodzie życia? Teraz to możliwe, bo 20 lutego br. Żywiec Zdrój i Discovery Channel rozpoczęły rekrutację do nowego reality show - Ekspedycja 2017 – Odkrywcy drugiej natury.


W 2017 roku Ekspedycja Żywiec Zdrój przyjmuje formę reality show, poprzedzonego masowym castingiem. Zostanie z niego wyłonionych 6 uczestników, którzy wyruszą w nieznanym sobie kierunku. Kiedy dotrą do celu, rozpocznie się ich wielka przygoda. Producentem programu jest Discovery - nadawca, który od lat rozbudza ciekawość świata wśród swoich widzów i motywuje ich do ciągłego odkrywania.


W bieżącej edycji uczestnicy wyprawy życia zostaną wyłonieni w dwóch etapach. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do Ekspedycji, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na www.ekspedycjazywieczdroj.pl. Spośród nadesłanych formularzy jury dokona wyboru kandydatów, którzy w pierwszy weekend maja wezmą udział w emocjonującym castingu odbywającym się w polskich górach. Następnie z grona uczestników castingu zostanie wyłoniona szczęśliwa szóstka zwycięzców. To oni wyruszą na Ekspedycję do tajemniczego zakątka świata. Odkrywanie drugiej natury szóstki bohaterów akcji będzie można śledzić na kanale Discovery Channel. Więcej informacji na www.ekspedycjazywieczdroj.pl.


Koncept kreatywny i działania w internecie przygotowała agencja VML. Za realizację programu odpowiedzialny jest zespół Discovery Channel. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom. Natomiast działania Public Relations prowadzi agencja Havas PR.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...