Zamknij
Nowości - RTV

Ogilvy & Mather z nową platformą dla nju mobile na Instagramie

Nowy User, 2017-03-03 20:27:49

Platforma komunikacyjna przygotowana dla marki nju mobile przez agencję Ogilvy & Mather pod hasłem #onlynju to nowy sposób prezentacji przewag marki i jej oferty. Kampania jest częścią formatu „Only nju”.


„Wykorzystując specyfikę komunikacji na Instagramie, trafiamy do użytkowników, dla których social media to naturalne miejsce do komunikacji. Najważniejszy jest tu jakościowy content, który przyciąga uwagę użytkowników i w nienachalny sposób pokazuje cechy oferty, które można znaleźć tylko w nju.” - mówi Maciej Twardowski Creative Director Ogilvy.


Nowa platforma miesza realny świat Instagrama z animowanymi postaciami znanymi z komunikacji nju mobile w innych kanałach. Wyróżnia się, zachowując przy tym niepowtarzalny charakter marki nju mobile, w zabawny sposób obrazując wyjątkowe przewagi i zalety oferty operatora. „To kontekstowa komunikacja, która podkreśla unikalność oferty nju, bawiąc użytkowników i angażując ich w interakcję z marką, co widać w rosnącym zainteresowaniu profilem marki na Instagramie” podkreśla Ela Twardowska Strategy Director Ogilvy.


Agencja Ogilvy&Mather jest odpowiedzialna za kreację i strategię marki nju mobile od launchu marki w 2013r.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...