Zamknij
Nowości - Kariera

Olivier Zantour Sales Managerem w New Age Media

Witold Sokołowski, 2013-09-16 00:02:09

Olivier Zantour Sales Managerem w New Age Media

Olivier Zantour objął stanowisko Sales Managera w domu reklamy kinowej New Age Media. Dołączył do zespołu kierowanego przez Fabiana Wolskiego. Odpowiada m.in. za planowanie kampanii oraz bezpośrednią współpracę z klientami.


Bezpośrednio przed przejściem do NAM Olivier Zantour pracował jako Key Account Manager w AdPilotRTB. Wcześniej przez dwa lata był Doradcą Klienta w Eurozet, gdzie odpowiadał m.in. za planowanie kampanii radiowych i on-line oraz za projekty niestandardowe. W 2010 r. Zantour związany był z Bauer Media Group, gdzie pracował na stanowisku Specjalisty ds. reklamy pism luksusowych. Tam zdobył doświadczenie we współpracy z domami mediowymi oraz agencjami PR i reklamowymi. Pracował również w McCann WorldGroup jako Account Executive. Był prezesem zarządu oraz współzałożycielem Media Editor, gdzie pełnił także funkcję Marketing Managera. Swoją drogę zawodową Olivier Zantour rozpoczął w Parlamencie Europejskim jako Asystent akredytowany w Brukseli i Strasbourgu. Do jego zadań należała współpraca z polskimi i francuskimi mediami oraz przygotowywanie przemówień i explanation of votes.


Olivier Zantour ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz – podyplomowo – na Wydziale Dziennikarstwa UW.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...