Zamknij
Nowości - Kariera

Olivier Zantour Sales Managerem w New Age Media

Witold Sokołowski, 2013-09-16 00:02:09

Olivier Zantour Sales Managerem w New Age Media

Olivier Zantour objął stanowisko Sales Managera w domu reklamy kinowej New Age Media. Dołączył do zespołu kierowanego przez Fabiana Wolskiego. Odpowiada m.in. za planowanie kampanii oraz bezpośrednią współpracę z klientami.


Bezpośrednio przed przejściem do NAM Olivier Zantour pracował jako Key Account Manager w AdPilotRTB. Wcześniej przez dwa lata był Doradcą Klienta w Eurozet, gdzie odpowiadał m.in. za planowanie kampanii radiowych i on-line oraz za projekty niestandardowe. W 2010 r. Zantour związany był z Bauer Media Group, gdzie pracował na stanowisku Specjalisty ds. reklamy pism luksusowych. Tam zdobył doświadczenie we współpracy z domami mediowymi oraz agencjami PR i reklamowymi. Pracował również w McCann WorldGroup jako Account Executive. Był prezesem zarządu oraz współzałożycielem Media Editor, gdzie pełnił także funkcję Marketing Managera. Swoją drogę zawodową Olivier Zantour rozpoczął w Parlamencie Europejskim jako Asystent akredytowany w Brukseli i Strasbourgu. Do jego zadań należała współpraca z polskimi i francuskimi mediami oraz przygotowywanie przemówień i explanation of votes.


Olivier Zantour ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz – podyplomowo – na Wydziale Dziennikarstwa UW.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...