Zamknij
Nowości - Zdrowie

On Board PR obsługuje hotele SPA Dr Irena Eris

Witold Sokołowski, 2005-03-30 13:32:00

W marcu b.r. On Board PR podpisała umowę na obsługę public relations firmy Hotele SPA Dr Irena Eris. Konsultanci On Board PR zajmą się kompleksowym zarządzaniem komunikacją wizerunkową marki Hotele SPA Dr Irena Eris na terenie całej Polski. Kontrakt obejmuje również działania komunikacyjne związane z rozwojem firmy i z planowanym na 2006 r. otwarciem nowego hotelu na Mazurach.

Współpracę On Board PR z nowym klientem rozpoczęto od przeprowadzenia audytu komunikacyjnego oraz przygotowania strategii PR dla powstającej sieci hoteli. Jednym z pierwszych działań będzie współrealizacja lokalnego projektu związanego z odpowiedzialnością społeczną firmy.

Celem planowanych działań PR jest wzmocnienie wizerunku hoteli SPA należących do sieci jako miejsca ucieleśniającego ideę SPA, która jest dzisiaj synonimem luksusu i holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne i fizyczne. Za koordynację planowanych działań odpowiedzialna jest Dorota Ciszek, Account Director w firmie On Board PR.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...