Zamknij
Nowości - Kultura i nauka

On Board PR zdaje relację z wyprawy na biegun

Witold Sokołowski, 2005-05-11 11:13:00

W kwietniu do księgarń trafiła nowa książka Marka Kamińskiego „Razem na biegun”. Opisuje ona wyprawę z początku 2004 roku, podczas której niepełnosprawny Jaś Mela razem z Markiem Kamińskim, Wojciechem Ostrowskim i Wojciechem Moskalem zdobyli Biegun Północny. Elementem promocji nowej książki są organizowane przy wsparciu On Board PR otwarte spotkania Marka Kamińskiego z czytelnikami. Odbywają się one w największych miastach (m.in. Gdańsk, Warszawa, Kraków).

On Board PR prowadzi w ramach współpracy z Fundacją biuro prasowe projektu. Realizowane są działania związane bezpośrednio z prezentacją nowej książki oraz informowaniem mieszkańców regionów o spotkaniach z autorem. Elementem pracy konsultantów On Board PR jest też opieka nad bezpośrednimi kontaktami autora z przedstawicielami poszczególnych mediów.

Wydanie pozycji „Razem na biegun” jest częścią długofalowego projektu o tej samej nazwie. Głównym celem działań jest pokazanie, że również osoby niepełnosprawne mogą realizować nawet najbardziej śmiałe i spektakularne przedsięwzięcia. Obie wspólne wyprawy Marka Kamińskiego i Jasia Meli mają też przyczyniać się do budowania wśród ludzi aktywnych postaw w pokonywaniu barier stanowiących przeszkodę w realizacji własnych marzeń.

Książka „Razem na biegun” jest zilustrowana zdjęciami Wojciecha Ostrowskiego i Marka Kamińskiego. Zawiera także obszerne fragmenty z dzienniczka Jasia Meli, który opowiada o przygotowaniach do wyprawy i samej wędrówce. W książce Marek Kamiński opisuje codzienne trudy, z jakimi zetknęli się podróżnicy. Opowiada nie tylko o pokonywaniu sił przyrody, ale także o próbie zmierzenia się z własnymi słabościami psychicznymi i fizycznymi.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...