Zamknij
Prosto z rynku - Event PR info

Panasonic - Warsztaty Fotograficzne na Malcie

Nowy User, 2017-02-15 20:07:19

Panasonic - Warsztaty Fotograficzne na Malcie

Już na przełomie marca i kwietnia miłośnicy fotografii będą mieć niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w warsztatach fotograficznych, które poprowadzi Europejski Ambasador marki Lumix G Mikołaj Nowacki.


5-dnowie warsztaty fotograficzne na Malcie to świetna okazja do poznania kultury i architektury tej położonej na Morzu Środziemnym malowniczej wyspy. Jeśli chcesz przetestować możliwości najnowszych aparatów Lumix i uczyć się od jednego z najlepszych fotografów w Europie, to nie czekaj i zapisz się już dziś!


„Kiedy Jacob James poprosił mnie o poprowadzenie warsztatów na południu Europy zgodziłem się bez wahania! Praca z aparatami Panasonic daje mi ogromną radość. Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu podzielę się swoją wiedzą z ludźmi, którzy mają tę samą pasję, co ja!” – mówi Mikołaj Nowacki, Ambasador marki Lumix.


Jedną z wielu atrakcji zaplanowanych dla uczestników jest udział w Dniu Niepodległości Malty, które obchodzi się co roku 31 marca. Podczas tego święta w stolicy kraju – La Valletcie odbywają się przepiękne procesje. To doskonała okazja, żeby utrwalić te obrazy na zdjęciach i podszlifować swoje umiejętności w fotografii ulicznej.


„Nasza współpraca z Mikołajem Nowacki nabiera coraz większych rumieńców. To ogromna satysfakcja współpracować z osobą, która posiada ogromną wiedzę i chce dzielić się nią z innymi ludźmi. Jestem przekonana, że maltańskie warsztaty przyniosą korzyść nie tylko firmie Panasonic, ale przede wszystkim uczestnikom, którzy będą pracować na doskonałym sprzęcie i czerpać z doświadczenia Ambasadora marki Lumix G.” – nie ukrywa entuzjazmu Klara Ufnalewska, Public Relations Manager w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.


Mikołaj Nowacki to jedyny Polak w gronie Ambasadorów marki Lumix. Jest laureatem wielu polskich i międzynardowych konkursów fotograficznych. Współpracował z wydawnictwami The New York Times, Le Monde, Stern oraz wieloma innymi cenionymi tytułami. Jest również oficjalnym fotografem polskiej edycji National Geographic.


Szczegółowy plan warsztatów i inne ważne informacje znajdziecie Państwo na stronie: https://intrepidexposures.com/photo-tours/malta-masterclass/?c=04007ae3e449


Więcej na temat Ambasadora Lumix G Mikołaja Nowackiej na stronie: http://www.mikolajnowacki.com/

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...