Zamknij
Prosto z rynku - Event PR info

Panasonic - Warsztaty Fotograficzne na Malcie

Nowy User, 2017-02-15 20:07:19

Panasonic - Warsztaty Fotograficzne na Malcie

Już na przełomie marca i kwietnia miłośnicy fotografii będą mieć niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w warsztatach fotograficznych, które poprowadzi Europejski Ambasador marki Lumix G Mikołaj Nowacki.


5-dnowie warsztaty fotograficzne na Malcie to świetna okazja do poznania kultury i architektury tej położonej na Morzu Środziemnym malowniczej wyspy. Jeśli chcesz przetestować możliwości najnowszych aparatów Lumix i uczyć się od jednego z najlepszych fotografów w Europie, to nie czekaj i zapisz się już dziś!


„Kiedy Jacob James poprosił mnie o poprowadzenie warsztatów na południu Europy zgodziłem się bez wahania! Praca z aparatami Panasonic daje mi ogromną radość. Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu podzielę się swoją wiedzą z ludźmi, którzy mają tę samą pasję, co ja!” – mówi Mikołaj Nowacki, Ambasador marki Lumix.


Jedną z wielu atrakcji zaplanowanych dla uczestników jest udział w Dniu Niepodległości Malty, które obchodzi się co roku 31 marca. Podczas tego święta w stolicy kraju – La Valletcie odbywają się przepiękne procesje. To doskonała okazja, żeby utrwalić te obrazy na zdjęciach i podszlifować swoje umiejętności w fotografii ulicznej.


„Nasza współpraca z Mikołajem Nowacki nabiera coraz większych rumieńców. To ogromna satysfakcja współpracować z osobą, która posiada ogromną wiedzę i chce dzielić się nią z innymi ludźmi. Jestem przekonana, że maltańskie warsztaty przyniosą korzyść nie tylko firmie Panasonic, ale przede wszystkim uczestnikom, którzy będą pracować na doskonałym sprzęcie i czerpać z doświadczenia Ambasadora marki Lumix G.” – nie ukrywa entuzjazmu Klara Ufnalewska, Public Relations Manager w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.


Mikołaj Nowacki to jedyny Polak w gronie Ambasadorów marki Lumix. Jest laureatem wielu polskich i międzynardowych konkursów fotograficznych. Współpracował z wydawnictwami The New York Times, Le Monde, Stern oraz wieloma innymi cenionymi tytułami. Jest również oficjalnym fotografem polskiej edycji National Geographic.


Szczegółowy plan warsztatów i inne ważne informacje znajdziecie Państwo na stronie: https://intrepidexposures.com/photo-tours/malta-masterclass/?c=04007ae3e449


Więcej na temat Ambasadora Lumix G Mikołaja Nowackiej na stronie: http://www.mikolajnowacki.com/

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...