Zamknij
Prosto z rynku - Marka info

Paprocki & Brzozowski twarzami marki Oriflame

Witold Sokołowski, 2011-03-18 14:59:44

Paprocki & Brzozowski twarzami marki Oriflame

Oriflame z okazji jubileuszu 20-lecia obecności firmy w Polsce, wprowadza nową kolekcję akcesoriów, zaprojektowaną przez jednych z najbardziej rozpoznawalnych projektantów w Polsce - Paprockiego & Brzozowskiego. Kolekcja składa się z czterech bardzo kobiecych produktów: torby, okularów przeciwsłonecznych, apaszki oraz wieczorowej torebki. Akcesoria będą stopniowo wprowadzane do oferty Oriflame.


Umowa między Oriflame a projektantami została podpisana do końca 2011r. i obejmuje zaprojektowanie przez duet czterech akcesoriów: apaszki, okularów przeciwsłonecznych, torby oraz torebki wieczorowej. Duet projektantów użyczy marce swojego wizerunku do komunikacji kolekcji na łamach katalogu oraz biuletynu, a także w Internecie (na stronie internetowej www.oriflame.pl oraz w mediach społecznościowych). Obaj wezmą również udział w organizacji pokazu mody podczas obchodów 20-lecia Oriflame w Polsce.


Strona projektu www.oriflamefashion.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...