Zamknij
Prosto z rynku - Marka info

Paprocki & Brzozowski twarzami marki Oriflame

Witold Sokołowski, 2011-03-18 14:59:44

Paprocki & Brzozowski twarzami marki Oriflame

Oriflame z okazji jubileuszu 20-lecia obecności firmy w Polsce, wprowadza nową kolekcję akcesoriów, zaprojektowaną przez jednych z najbardziej rozpoznawalnych projektantów w Polsce - Paprockiego & Brzozowskiego. Kolekcja składa się z czterech bardzo kobiecych produktów: torby, okularów przeciwsłonecznych, apaszki oraz wieczorowej torebki. Akcesoria będą stopniowo wprowadzane do oferty Oriflame.


Umowa między Oriflame a projektantami została podpisana do końca 2011r. i obejmuje zaprojektowanie przez duet czterech akcesoriów: apaszki, okularów przeciwsłonecznych, torby oraz torebki wieczorowej. Duet projektantów użyczy marce swojego wizerunku do komunikacji kolekcji na łamach katalogu oraz biuletynu, a także w Internecie (na stronie internetowej www.oriflame.pl oraz w mediach społecznościowych). Obaj wezmą również udział w organizacji pokazu mody podczas obchodów 20-lecia Oriflame w Polsce.


Strona projektu www.oriflamefashion.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...