Zamknij
Nowości - Sport

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w kampanii marki Huggies

Witold Sokołowski, 2011-11-08 16:38:03

Agencja Laboratorium Komunikacji przeprowadziła kampanię promocyjną produktu Little Swimmers marki Huggies®. Pod hasłem “Pływajcie zdrowo. Resztą zajmie się Huggies Little Swimmers” powstał ogólnopolski program wspierający rozwój niemowląt poprzez zabawę i pływanie.


W okresie od czerwca do grudnia bieżącego roku w całym kraju odbywają się akcje popularyzujące pływanie dzieci w wieku od 4 m-cy do 3 lat. 5 czerwca na 64 basenach w całej Polsce odbyła się akcja „Ogólnopolski Dzień Pływania Maluchów”, natomiast w dniach 19-25 września 2011 odbył się „Ogólnopolski Tydzień Małego Pływaka”. Podczas tych dwóch akcji rodzice mogli bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach z instruktorem oraz przekonać się jak bezpiecznie i miło spędzać czas na basenie nawet z bardzo małym dzieckiem.


W „Ogólnopolskim Tygodniu Małego Pływaka” wzięły udział 73 Baseny Przyjazne Maluchom na terenie całej Polski. Uczestnicy otrzymali materiały informacyjne oraz dyplomy. Do końca bieżącego roku na wybranych pływalniach trawa akcja Happy Hours – baseny oferują bilety w promocyjnej cenie.


Informacje o programie można znaleźć w serwisie akcji www.plywajciezdrowo.pl. Strona zawiera również listę basenów wyróżnionych specjalnym certyfikatem Basen Przyjazny Maluchom.


Ambasadorem akcji była Paulina Smaszcz-Kurzajewska, znana mama dwójki chłopców, zwolenniczka aktywnego wypoczynku w wodzie, autorka książki „MAMA i TATA TO MY”! Laboratorium Komunikacji odpowiada za pozyskanie pływalni do programu oraz kompleksową obsługę akcji na basenach.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...