Zamknij
Nowości - Auto-moto

Paweł Małaszyński ambasadorem najnowszego Lexusa

Witold Sokołowski, 2010-10-01 13:13:27

Paweł Małaszyński, jeden z najpopularniejszych młodych polskich aktorów filmowych i teatralnych został ambasadorem nowego modelu Lexusa - CT 200h. Jest to pierwszy i jedyny samochód z napędem hybrydowym w segmencie C-Premium.


– Paweł Małaszyński łączy w sobie cechy, które charakteryzują Lexusa CT 200h: perfekcję i wyrazistość. Biorąc pod uwagę jego talent, osiągnięcia zawodowe oraz osobowość jest idealnym kandydatem na ambasadora Lexusa CT 200h – mówi Przemysław Pater kierownik marketingu marki Lexus w Polsce.


Aktor od początku realizuje swoje artystyczne pasje i konsekwentnie buduje swoją karierę zawodową: jest autentyczny i bezkompromisowy. Również Lexus CT 200h nie idzie na żadne kompromisy – łączy świetne osiągi, design i troskę o środowisko – dodaje Przemysław Pater.


– Cieszę się z nawiązania współpracy z marką Lexus, która jest synonimem wyjątkowej jakości i wyrafinowania technologicznego – podkreśla Paweł Małaszyński. Wybrałem model CT 200h, gdyż charakteryzuję się on świetnymi parametrami jak i dbałością o środowisko naturalne. To wyjątkowy samochód o mocnej stylistyce. Podoba mi się. – dodaje Ambasador Lexusa CT 200h.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
1
komentarzy
  1. Karol Buła   2013-04-22 19:10:10

    fajna ta hybryda

Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...