Zamknij
Nowości - Internet

Pierwszy marketingowy blog MMS w Polsce

Witold Sokołowski, 2006-10-25 00:00:00

Serwis internetowy Epr.pl uruchomił dla swoich czytelników blog MMS. To pierwszy w Polsce blog MMS prowadzony przez medium marketingowe, całkowicie poświęcony tematyce public relations i marketingu. Czytelnicy serwisu mogą współredagować blog wysyłając zdjęcia MMS i komentować w ten sposób marketingową rzeczywistość w naszym kraju.

Blog MMS stworzony przez serwis Epr.pl skierowany jest do specjalistów PR i marketingu w firmach i agencjach oraz innych osób zainteresowanych tą tematyką. Aby zostać współautorem bloga wystarczy zrobić zdjęcie MMS aparatem fotograficznym w telefonie komórkowym, dodać komentarz i wysłać prosto z telefonu na adres email: eprmms@epr.pl. W blogu tym znajdują się już foto-relacje z kilku branżowych wydarzeń: inauguracji kampanii "Wybierz Markowe", Turnieju Golfowego „President’s Cup” by ING i Gali Konkursu Biuletynów Firmowych.

Współredagując blog MMS czytelnicy Epr.pl z jednej strony mogą komentować rzeczywistość marketingową wokół siebie: akcje ambientowe, eventy, kampanie billboardowe i inne oznaki marketingowej aktywności. Z drugiej strony, każda firma i agencja może stworzyć swój własny blog MMS, w którym będzie relacjonować prowadzone przez siebie akcje i chwalić się w ten sposób osiągnięciami przed branżą i klientami.

Na stronie Epr.pl jest też pierwszy blog MMS stworzony przez agencję. Pierwszą firmą, która entuzjastycznie podchwyciła pomysł blogów MMS jest agencja reklamowa Wizard.

- Uważamy, że jest to świetny projekt. Dzięki powstaniu bloga, każda firma bądź agencja, może on-line komunikować się ze swoimi klientami i całą branżą mediową. Do tej pory na rynku mediów nie było takiej możliwości, a każda informacja żyła zaledwie 24 godziny. Dzieki Blogowi MMS, to wszystko na szczęście się zmieni.- powiedziała Magdalena Kowalska, Specjalista ds. PR w agencji Wizard.


- Jako portal branżowy czujemy się w obowiązku pokazać w jakim kierunku zmierza branża marketingowa. Blog MMS to nie tylko słowo pisane, obraz i interaktywność, ale przede wszystkim mobilność i brak ograniczeń w tworzeniu informacji – mówi Witold Sokołowski, redaktor naczelny serwisu Epr.pl – Blog MMS różni się od innych blogów tym, że można go redagować z każdego miejsca w Polsce i na świecie, nawet bez dostępu do Internetu. Wystarczy telefon komórkowy z aparatem fotograficznym i możliwością wysyłania MMS'ów. Zdjęcie i komentarz ukazują się na blogu w ciągu kilku minut od wysłania. - dodaje Witold Sokołowski.

Adresy dostępnych blogów MMS:
www.mms.epr.pl,
www.wizard.epr.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...