Zamknij
Social Media - WWW Review

WWW Review

Facebook Buzz

M jak Mobile

Pierwszy w Polsce portal do nauki muzyki

26Lipiec2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Eduvivo, e-learningPierwszy w Polsce portal do nauki muzyki

Eduvivo - pierwsza w Polsce platforma e-learningowa pozwalająca na zdalne kształcenie muzyczne już dostępna. Jest to narzędzie umożliwiające utrwalenie i uzupełnienie wiedzy z zakresu kształcenia słuchu oraz audycji muzycznych. Wykorzystanie nowatorskich rozwiązań multimedialnych sprawia, że edukacja przebiega szybko i przynosi duże efekty.

Rozwój nowoczesnych technologii, narzędzi oraz dostępność szerokopasmowego Internetu otwierają coraz to nowe możliwości nauki. Powszechność kursów językowych czy szkoleń specjalistycznych metodą e-learningową nikogo już nie dziwi i ma coraz większą rzeszę zwolenników. Za tym typem nauczania przemawiają m.in: łatwy dostęp do treści, oszczędność czasu i przede wszystkim dużo niższe koszty, niż te, z jakimi związana jest nauka stacjonarna.

www.eduvivo.pl to miejsce, w którym uczniowie mogą dokształcić się biorąc udział w wirtualnych lekcjach i kursach. Prezentowane treści maja formę multimedialną. Lektor staje się przewodnikiem, a quizy, gry i prezentacje sprawiają, że nauka jest ciekawsza i łatwiejsza. Każdy kursant na bieżąco może śledzić swoje postępy rozwiązując zadania i sprawdziany. Dla nauczycieli natomiast, jest to narzędzie, które pozwala na uatrakcyjnienie zajęć, a także wyrównanie poziomu wiedzy wśród uczniów.

Platforma EduVivo to odpowiedź na potrzeby i problemy edukacji w szkołach muzycznych. Liczne grupy, ograniczony czas, oraz nieobecność na zajęciach, przyczyniają się do powstania różnic w poziomie wiedzy uczniów. Narzędzie to, dzięki atrakcyjnej formie przekazu, umożliwia wyrównanie tych poziomów i sprawia, że nauka staje się o wiele przyjemniejsza.

Więcej informacji na stronie www.eduvivo.pl.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...

...a co odróżnia post z bloga od informacji prasowej? Język? Adresat? Bo przecież nie sam news, jeśli informujemy o wprowadzeniu na rynek nowego np. produktu - Katarzyna Przewuska.