Zamknij
Nowości - Życie i styl

Pij Tymbark i odbieraj reniferki

Witold Sokołowski, 2008-11-13 10:28:00

Agencja McCann Erickson przygotowała spot reklamowy kampanii świąteczno-promocyjnej dla marki Tymbark. Bohaterem utrzymanego w ciepłej i rodzinnej atmosferze filmu jest mały reniferek ze świecącym noskiem, który przybywa w świąteczny czas do domu pewnej rodziny.


Celem kampanii jest zachęcenie konsumentów do udziału w świątecznej promocji Tymbarku. W promocji może wziąć udział każdy konsument, który w czasie jej trwania zakupi 20 opakowań soków, nektarów lub napojów o pojemności 1l w kartonie. Za 20 kodów kreskowych można otrzymać wspaniałą maskotkę: sympatycznego renifera z kocykiem, głównego bohatera filmu reklamowego.


Spoty będą emitowane w TVP1, TVP2, TVN i TVN7. Kampania rozpoczyna się 10 listopada. Szczegóły promocji znajdują się na opakowania soków oraz na stronie http://www.wytworniatymbark.pl/

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...