Zamknij
Nowości - Kariera

Piotr Małecki wzmocnił HealthWay

Witold Sokołowski, 2006-11-22 22:30:00

Do agencji marketingu medycznego HealthWay (wcześniej Peppermint Medical) dołączył Piotr Małecki. Piotr objął stanowisko Medical Executive Adviser w Dziale Informacji Medycznej i odpowiedzialny jest za merytoryczne przygotowywanie oraz prowadzenie projektów edukacyjnych, badawczych i marketingowych. To już kolejna osoba w agencji HealthWay z wykształceniem medycznym, która swoją merytoryczną wiedzą oraz doświadczeniem wspiera realizację projektów dla Klientów farmaceutycznych agencji.

Piotr Małecki jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu i studiów podyplomowych w zakresie zarządzania. Jest również absolwentem studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Po ukończeniu studiów i odbyciu stażu podyplomowego w szpitalu kariera zawodowa Piotra związana była z międzynarodową korporacją farmaceutyczną. W firmie Schering-Plough Central East S.A pracował przez 2 lata jako Przedstawiciel Medyczny w Działe Lecznictwa Otwartego, gdzie był odpowiedzialny za prowadzenie działań promocyjno-medycznych dotyczących leków alergologicznych i dermatologicznych (produkty Rx). Następnie przez ostatnie 5 lat pracował jako Kierownik ds. Programów Medycznych (Medical Affairs Manager), a ostatnio jako Dyrektor Medyczny. W zakresie jego odpowiedzialności było m.in. specjalistyczne doradztwo dotyczące produktów firmy, współpraca w zakresie przygotowywania materiałów promocyjnych, zarządzanie i monitorowanie badań klinicznych oraz nadzór nad bezpieczeństwem stosowania leków firmy.


W agencji Healthway Piotr zajmuje się analizą medyczną, opracowywaniem projektów edukacyjno-badawczych oraz tworzeniem kontentu merytorycznego. Specjalizuje się szczególnie w tematyce związanej z onkologią, alergologią, pulmonologią, dermatologią i szczepionkami. Obecnie Dział Informacji Medycznej liczy 3 osoby, na jego czele stoi Tatiana Osuch – Cierniak.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...