Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

POiNTB wspiera start hotelu Lubuskie SPA

Witold Sokołowski, 2015-02-13 16:15:14

POiNTB wspiera start hotelu Lubuskie SPA

Wrocławska agencja PR POiNTB wspiera start nowego hotelu Lubuskie SPA. W ramach współpracy, POiNTB podjęło się stworzenia dedykowanej strategii komunikacji, wyróżniającej obiekt w regionie.


Lubuskie SPA jest nowopowstałą marką hotelową, zlokalizowaną w Łagowie. Hotel swoją ofertę kieruje do osób zainteresowanych zabiegami kosmetycznymi, pakietami SPA oraz wypoczynkiem w otoczeniu lubuskich jezior i lasów. Do dyspozycji gości oddana została również restauracja oraz sale konferencyjne.


Celem podjęcia współpracy z agencją POiNTB jest zwiększenie rozpoznawalności marki na rynku, w oparciu o wdrożenie unikatowej strategii komunikacji. Nowy obraz Lubuskie SPA (wcześniej znanego jako Spa Morena), powstaje na bazie autorskich eventów przygotowywanych i zaplanowanych do realizacji wspólnie z agencją przez cały najbliższy rok. Działania eventowe odbywać się będą równolegle do tradycyjnych działań media relations.


Współpraca POiNTB z Lubuskie Spa została podjęta z polecenia, na czas nieokreślony. Zespołem obsługującym markę w zakresie mediów i eventów, kieruje Piotr Bugaj.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...