Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

POiNTB wspiera start hotelu Lubuskie SPA

Witold Sokołowski, 2015-02-13 16:15:14

POiNTB wspiera start hotelu Lubuskie SPA

Wrocławska agencja PR POiNTB wspiera start nowego hotelu Lubuskie SPA. W ramach współpracy, POiNTB podjęło się stworzenia dedykowanej strategii komunikacji, wyróżniającej obiekt w regionie.


Lubuskie SPA jest nowopowstałą marką hotelową, zlokalizowaną w Łagowie. Hotel swoją ofertę kieruje do osób zainteresowanych zabiegami kosmetycznymi, pakietami SPA oraz wypoczynkiem w otoczeniu lubuskich jezior i lasów. Do dyspozycji gości oddana została również restauracja oraz sale konferencyjne.


Celem podjęcia współpracy z agencją POiNTB jest zwiększenie rozpoznawalności marki na rynku, w oparciu o wdrożenie unikatowej strategii komunikacji. Nowy obraz Lubuskie SPA (wcześniej znanego jako Spa Morena), powstaje na bazie autorskich eventów przygotowywanych i zaplanowanych do realizacji wspólnie z agencją przez cały najbliższy rok. Działania eventowe odbywać się będą równolegle do tradycyjnych działań media relations.


Współpraca POiNTB z Lubuskie Spa została podjęta z polecenia, na czas nieokreślony. Zespołem obsługującym markę w zakresie mediów i eventów, kieruje Piotr Bugaj.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...