Zamknij
Nowości - Życie i styl

Polhem PR dla M∙A∙C Cosmetics

Nowy User, 2017-03-08 16:57:48

Polhem PR Poland rozpoczął współpracę z M∙A∙C Cosmetics, marką z portfolio amerykańskiego koncernu Estée Lauder Companies. Agencja odpowiedzialna będzie za obsługę Public Relations w Polsce oraz koordynację działań PR na 4 rynkach europejskich – Litwy, Łotwy, Estonii oraz Finlandii.


Agencja odpowiedzialna jest za działania Public Relations, influencer marketing, media relations, a także wsparcie w obsłudze eventów marki. W ramach umowy Polhem opracował strategię działań komunikacyjnych, za realizację której będzie odpowiadał. M∙A∙C Cosmetics jest kolejnym klientem z branży beauty w rosnącym portfolio agencji. Za podpisanie kontraktu ze strony agencji odpowiedzialny jest Szymon Machnikowski, Country Manager Poland. Za koordynację aktywności dla marki odpowiadają PR Managerowie Klaudia Lis i Piotr Krzesiński. Po stronie M∙A∙C Cosmetics działania nadzoruje Anna Kwaśnik, Marketing & PR Manager Central Europe North.


M∙A∙C Cosmetics to marka kosmetyków założona w Toronto przez Franka Toskana i Franka Angelo w 1984 r. Jej obecną siedzibą główną jest Nowy Jork, jako część koncernu Estée Lauder. Inspiracją dla powstania marki były doświadczenia Franka Toskana jako fotografa mody. Szybko zdał sobie sprawę z braku kosmetyków satysfakcjonującej go jakości oraz ograniczonej gamy produktów przeznaczonych dla nowoczesnej kobiety. Nowopowstała marka szybko wypełniła rynkową niszę i została docenionia w Ameryce Północnej, a w krótce także na całym globie. Od początku swojego istnienia brand stawia na wyznaczanie trendów w świecie mody i urody oraz oferowanie najwyższej jakości produktów, pełnych nowoczesnego miejskiego stylu. Obecnie M∙A∙C kontynuuje wyznaczoną wcześniej ścieżkę, pozostając liderem w tworzeniu innowacyjnych propozycji dla kobiet na całym świecie. W Polsce produkty M∙A∙C Cosmetics dostępne są w sieci autoryzowanych salonów oraz poprzez platformę e-commerce maccosmetics.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...