Zamknij
Nowości - Życie i styl

Polhem PR dla M∙A∙C Cosmetics

Nowy User, 2017-03-08 16:57:48

Polhem PR Poland rozpoczął współpracę z M∙A∙C Cosmetics, marką z portfolio amerykańskiego koncernu Estée Lauder Companies. Agencja odpowiedzialna będzie za obsługę Public Relations w Polsce oraz koordynację działań PR na 4 rynkach europejskich – Litwy, Łotwy, Estonii oraz Finlandii.


Agencja odpowiedzialna jest za działania Public Relations, influencer marketing, media relations, a także wsparcie w obsłudze eventów marki. W ramach umowy Polhem opracował strategię działań komunikacyjnych, za realizację której będzie odpowiadał. M∙A∙C Cosmetics jest kolejnym klientem z branży beauty w rosnącym portfolio agencji. Za podpisanie kontraktu ze strony agencji odpowiedzialny jest Szymon Machnikowski, Country Manager Poland. Za koordynację aktywności dla marki odpowiadają PR Managerowie Klaudia Lis i Piotr Krzesiński. Po stronie M∙A∙C Cosmetics działania nadzoruje Anna Kwaśnik, Marketing & PR Manager Central Europe North.


M∙A∙C Cosmetics to marka kosmetyków założona w Toronto przez Franka Toskana i Franka Angelo w 1984 r. Jej obecną siedzibą główną jest Nowy Jork, jako część koncernu Estée Lauder. Inspiracją dla powstania marki były doświadczenia Franka Toskana jako fotografa mody. Szybko zdał sobie sprawę z braku kosmetyków satysfakcjonującej go jakości oraz ograniczonej gamy produktów przeznaczonych dla nowoczesnej kobiety. Nowopowstała marka szybko wypełniła rynkową niszę i została docenionia w Ameryce Północnej, a w krótce także na całym globie. Od początku swojego istnienia brand stawia na wyznaczanie trendów w świecie mody i urody oraz oferowanie najwyższej jakości produktów, pełnych nowoczesnego miejskiego stylu. Obecnie M∙A∙C kontynuuje wyznaczoną wcześniej ścieżkę, pozostając liderem w tworzeniu innowacyjnych propozycji dla kobiet na całym świecie. W Polsce produkty M∙A∙C Cosmetics dostępne są w sieci autoryzowanych salonów oraz poprzez platformę e-commerce maccosmetics.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...