Zamknij
Social Media - WWW Review

WWW Review

Facebook Buzz

M jak Mobile

Polska chmura Storino.pl daje kolejne możliwości

20Lipiec2011

Autor: Witold Sokołowski, Tagi: Storino.pl, cloud computing

Polska chmura Storino.pl daje swoim użytkownikom kolejne możliwości - tworzenie publicznych galerii i publicznej muzyki. To rozwiązania, które idealnie wpisują się w wakacyjny klimat.

W związku z trwającymi wakacjami Storino.pl udostępnia swoim użytkownikom kolejne użyteczne rozwiązania. Pierwsze z nich to możliwość tworzenia tzw. publicznej muzyki. Osoba przechowująca pliki muzyczne w Storino.pl może teraz zrobić z nich play listę i przesłać swoim znajomym do odtworzenia. Wystarczy podać im odpowiedni link – przykładowo: http://storino.pl/m/eQ1oX, który generowany jest tuż po zakończeniu procesu udostępniania. Po kliknięciu w niego, bez konieczności ściągania plików, muzyka bezpośrednio trafia do zainteresowanych osób.

W ten sam prosty sposób działa drugie oferowane przez Storino.pl rozwiązanie, czyli publiczna galeria. Użytkownik umieszcza na www.storino.pl swoje zdjęcia, np. z wakacji, tworzy z nich galerię, a swojej rodzinie czy przyjaciołom wysyła tylko link do niej, np. http://storino.pl/g/96DWe. Dzięki temu ma możliwość na bieżąco dzielić się swoimi zobrazowanymi wrażeniami i to na dodatek w dużej rozdzielczości, ponieważ Storino.pl umożliwia przechowywanie także dużych plików.

- Widzimy, że Storino.pl znakomicie sprawdza się w okresie wakacyjnym. Jest to bowiem czas, kiedy nie zawsze mamy dostęp do swoich stacjonarnych zasobów, a Storino.pl właśnie to umożliwia. Dodatkowo, to w wakacje zazwyczaj robimy najwięcej zdjęć, którymi szybko chcemy się podzielić z przyjaciółmi. Podobnie jest z muzyką. Bardzo często się zdarza, że chcemy przekazać znajomym muzyczny klimat naszego wypoczynku. Stąd też, wspólnie z naszym partnerem od działań promocyjnych Grupą AMP Media sp. z o.o., zdecydowaliśmy o wprowadzaniu tych usług właśnie w tym okresie – tłumaczy Tomasz Popów, Prezes SkyStorage, wrocławskiej spółki, w której powstało Storino.pl.

Storino.pl jest aplikacją służącą do przesyłania, synchronizacji i archiwizacji danych, przeznaczoną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jej motorem napędowym jest prężnie rozwijająca się technologia Cloud Computing.


stały link | blip |

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...

Zamiast kreowania siebie możemy kreować relacje, bo jak ktoś zbuduje sympatyczną relację jest postrzegany jako sympatyczny - Piotr Tymochowicz