Zamknij
Prosto z rynku - e-PR info

Ponad 700 tys. emisji spotow w Videomanii PAYBACK

Nowy User, 2017-03-06 21:18:19

Uruchomiona w listopadzie nowa usługa PAYBACK zanotowała już ponad 700 tysięcy pełnych emisji spotów. Około 40 proc. odsłon to wyświetlenia w kanale mobilnym. Należący do American Express największy Program Bonusowy w Polsce planuje wdrożenie kolejnych funkcji w ramach Videomanii.


– Reklamodawcy doceniają Videomanię za szybki czas realizacji kampanii. Marketerów interesuje także jakościowe dotarcie do bardzo jasno określonych (po numerze karty uczestnika) grup docelowych. Jest to możliwe dzięki precyzyjnemu opisowi bazy (tagging) popartemu analizą ponad 100 mln transakcji rocznie dokonanych u kilkuset partnerów. Tak dokładne targetowanie sprawia, że spoty uzyskują wysokie CTR – komentuje Marek Biernacki, Senior Business Development Manager w PAYBACK Polska. – Videomania ma pożądaną przez rynek grupę odbiorców z dużym odsetkiem widzów o ponadprzeciętnych dochodach, którzy pochodzą z dużych aglomeracji. Aż 98 proc. spotów na urządzeniach stacjonarnych emitowanych w modelu „na życzenie” (on demand) jest oglądanych od początku do końca (tzw. view through rate) – dodaje Marek Biernacki.


Kolejnym krokiem w rozwoju Videomanii ma być dołączenie do systemu automatycznego zakupu mediów (programmatic buying). Jego wdrożenie jest planowane przez PAYBACK jeszcze w tym roku. Programmatic buying pozwala zautomatyzować zakup reklamy online. Odpowiednie algorytmy dokonują transakcji w czasie rzeczywistym, dzięki czemu reklamodawca może w elastyczny sposób decydować, które odsłony kupić. Programmatic buying znacznie ogranicza również czas i zasoby niezbędne do realizacji emisji reklamy.


Dobre wyniki Videomanii PAYBACK zostały docenione przez jurorów Loyalty Awards 2016. Usługa została nominowana do nagrody w kategorii Loyalty Innovation of The Year. Z emisji spotów wideo na platformie PAYBACK skorzystały już m.in. takie marki jak BP, Danone, Orange, Polpharma czy Sony Pictures.


Więcej informacji na temat reklam wideo w PAYBACK można znaleźć na stronie www.payback.net/pl/nasza-oferta/videomania.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...