Zamknij
Nowości - Auto-moto

Porsche w towarzystwie wódki Grey Goose

Witold Sokołowski, 2006-12-21 01:00:00

W sobotni wieczór w Centrum Porsche w Warszawie odbyło się Świąteczne Spotkanie wielbicieli marki Porsche. Wieczór uświetnili Robert Chojnacki - promujący swój nowy album oraz Cezary Pazura ze swoim kabaretowym show. Imprezę uświetniła wódka Grey Goose.

Grudniowe spotkanie w Centrum Porsche było pierwszym z cyklu i ostatnim w tym roku spotkaniem dla obecnych i przyszłych Klientów Porsche. W przyszłym roku takie spotkania mają się odbywać raz w miesiącu. Każde spotkanie ma być nie tylko okazją do wspólnego spędzenia czasu w towarzystwie najbardziej pożądanych samochodów świata, ale także szansą na ucztę dla zmysłów.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...