Zamknij

Prosto z rynku - Positioning info

Premiera teledysku "PS Freedom" zespołu Kroki

IKEA PS 2017 to kreatywne rozwiązania do wnętrz dla wszystkich, którzy cenią wolność, niezależność oraz życie po swojemu. Launch kolekcji w Polsce promuje współpraca IKEA z zespołem Kroki i reżyserem Bartem Pogodą, w ramach której powstał utwór i teledysk „PS Freedom”.  

czytaj dalej

Bosch w drugiej edycji MasterChef Junior

Bosch w drugiej edycji MasterChef Junior

Marka Bosch już po raz drugi obecna będzie w programie MasterChef Junior, emitowanym na antenie TVN. Młodzi uczestnicy programu będą sprawdzali swoje umiejętności kulinarne wykorzystując do tego piekarniki, chłodziarki, płyty, roboty kuchenne i blendery marki Bosch, zawsze zapewniające perfekcyjny rezultat gotowania i pieczenia. 

czytaj dalej

Bench powierza e-mail marketing firmie optivo

E-mail jest dla Bench ważnym narzędziem komunikacji marketingowej z klientami. W ten sposób dowiadują się oni o nowościach w sklepie, promocjach, sezonowych wyprzedażach, a także lookbookach na nowy sezon.

czytaj dalej

Bluerank walczy o prestiżowy tytuł Ruban d’Honneur

Po zdobyciu tytułu National Champion Poland, nadszedł czas, by Bluerank zawalczył o kolejne trofea w konkursie European Business Awards. Agencja ubiega się o tytuł Ruban d'Honneur, a także nagrodę publiczności - National Public Champion. W tym celu Bluerank przygotował spot konkursowy, na który internauci już mogą oddawać głosy.

czytaj dalej

Bądź widoczny lokalnie. Nowa usługa home.pl

Czterech na pięciu klientów sklepów stacjonarnych szuka informacji na ich temat w Google. Sprawdzają ich dokładną lokalizację, godziny otwarcia, dostępny asortyment i szukają wskazówek dojazdu – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Google. Dlatego home.pl stworzył nową usługę dla polskich przedsiębiorców z sektora MŚP. Nazywa się Reklama Na Start.

czytaj dalej

Sposoby rozliczeń pracy pozycjonerów w raporcie firmy SeoStation

SeoStation, jeden z czołowych systemów do sprawdzania pozycji w wyszukiwarce Google w Polsce, stworzył raport: „Sposoby rozliczeń pracy pozycjonerów”. Zestawienie powstało na podstawie analizy danych własnych pochodzących z SeoStation.

czytaj dalej

Boom na domeny z końcówką .pl

NASK opublikował właśnie raport za Q3. Wskaźnik odnawianych nazw w rejestrze domeny .pl w ostatnich trzech miesiącach po raz kolejny z rzędu osiągnął maksimum sześcio-letnie, osiągając poziom 61,25%.

czytaj dalej

Product placement KRUKa w "Na dobre i na złe"

Problem zadłużenia dotyczy wielu Polaków i to nie tylko tych z mniej zasobnym portfelem. Przekonuje się o tym Jan – bohater „Na dobre i na złe”, jednego z najpopularniejszych seriali polskiej produkcji. Jak Stanisławski poradzi sobie z tą trudną sytuacją?

czytaj dalej

Taksówki EcoCar wystąpią w nowej polskiej produkcji "KOCHAJ"

EcoCar S.A. to jedna z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych firm taksówkowych w Polsce. Teraz charakterystyczne, jednolicie oznakowane, biało-zielone taksówki EcoCar zadebiutują na dużym ekranie. EcoCar wystąpi w nowej polskiej produkcji Federico Film, pt. „KOCHAJ" w reżyserii Marty Plucińskiej. Film wejdzie do kin w marcu 2016 roku.

czytaj dalej

Heineken znów zagra w Bondzie!

Na dwa miesiące przed światową premierą filmu Spectre, Heineken ogłasza kolejną odsłonę współpracy z kultową marką filmów o Jamesie Bondzie. W zintegrowanej kampanii konsumenci z całej Polski uzyskają dostęp do unikalnych materiałów zza kulis filmu, a także możliwość uczestniczenia w przełomowej kampanii social mediowej.

czytaj dalej

Strona 1 z 19 1 2 3 ... 19 »

Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...