Zamknij
Nowości - Kariera

PR-owiec od nieruchomości

Witold Sokołowski, 2014-01-22 22:53:40

Od stycznia 2014 roku do Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik" dołączyła Anna Orłowska-Posiej, obejmując stanowisko Koordynatora ds. PR. Do jej zadań należą: budowanie wizerunku Stowarzyszenia, kontakty z mediami, działania z obszaru Public Relations.


„W związku z dynamicznym rozwojem Stowarzyszenia, planujemy działania, które mają na celu wzmocnienie pozycji Mieszkanicznika na polskim rynku. Chcemy docierać z naszymi przekazami do różnych podmiotów, jak też mediów. Dlatego uznaliśmy, że powinna być wśród nas osoba, która zajmie się komunikacją zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną” – mówi Jacek Kusiak, Członek Zarządu Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik".


Anna Orłowska-Posiej posiada doświadczenie w komunikacji marketingowej i PR, z branżą mediów związana jest od ponad 11 lat. Ukończyła filologię polską oraz studia podyplomowe z zakresu Komunikacji Społecznej i Mediów przy Polskiej Akademii Nauk. Jest także doktorantką Instytutu Badań Edukacyjnych.


Ogólnopolskie Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik" istnieje od 2012 roku. Organizacja stawia sobie za cel ucywilizowanie rynku najmu detalicznego w Polsce i promowanie zachodnich standardów. Kreuje etyczne standardy najmu, buduje platformy wymiany wiedzy i doświadczeń.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...