Zamknij

Prosto z rynku - PR w firmie info

Odkryj swoją drugą naturę, weź udział w castingu i wygraj udział w nowym programie Discovery Channel

Codzienność bywa monotonna. A gdyby tak na chwilę rzucić wszystko i udać się w tajemniczą podróż na nieodkryty ląd, by odkryć w sobie drugą naturę i stawić czoła wyjątkowej przygodzie życia? Teraz to możliwe, bo 20 lutego br. Żywiec Zdrój i Discovery Channel rozpoczęły rekrutację do nowego reality show - Ekspedycja 2017 – Odkrywcy drugiej natury. 

czytaj dalej

Havas Media Group partnerem konkursu Innovation 2017

Havas Media Group partnerem konkursu Innovation 2017

Havas Media Group jest partnerem konkursu Innovation 2017, do którego zgłoszenia ruszyły 16 stycznia br. Agencja mediowa wspiera SAR przy komunikacji konkursu oraz jest współorganizatorem debaty Forum Innovation. 

czytaj dalej

Sokołów S.A. wyróżniony w konkursie EB Kreator

Firma Sokołów S.A. zdobyła wyróżnienie w największym, prestiżowym konkursie employer branding – EB Kreator. Uznanie jury zyskała zakładka „kariera” na nowej stronie firmowej www.sokolow.pl.  

czytaj dalej

Traficar z cyklem akcji specjalnych #podajdalej

Traficar z cyklem akcji specjalnych #podajdalej

Firma Traficar, spółka świadcząca innowacyjną usługę wynajmu samochodów na minuty, rozpoczęła cykl specjalnych akcji pod hasłem #podajdalej. Inicjatywa ma szerzyć ideę współdzielenia w Polsce. 

czytaj dalej

Nowy projekt Valkea Media dla marki Wojas

Nowy projekt Valkea Media dla marki Wojas

Na rynku właśnie ukazał się nowy projekt Valkea Media przygotowany dla marki Wojas. To rodzaj magalogu, tj. kompilacji treści magazynowych i katalogowych. 

czytaj dalej

Mea Group - Firma z zasadami

Mea Group - Firma z zasadami

Mea Group dołączyła do programu ‘Firma z zasadami’, skupiającego przedsiębiorstwa, które w swojej działalności biznesowej kładą duży nacisk na szacunek, uczciwość i partnerskie relacje z wszystkimi uczestnikami rynku. Baza firm z zasadami to przyjazne środowisko biznesowe, gdzie kluczowe jest pozytywne nastawienie i bycie pomocnym.

czytaj dalej

Zwycięzcy Konkursu EB Kreator 2016

8 lutego ogłoszono wyniki EB Kreator, największego konkursu employer branding, organizowanego przez GoldenLine. Do trzeciej edycji zgłosiło się aż 100 firm, wysyłając rekordowa liczbę ponad 160 zgłoszeń. 

czytaj dalej

Cztery wesela i… rozwód - kampania reklamowa przygotowana przez pracowników

Film reklamowy może być angażującym projektem, który rozwija kompetencje, integruje i pozwala odkryć talenty pracowników. Przekonała się o tym firma Eniro Polska, której pracownicy samodzielnie przygotowali film pt. "Cztery wesela i… rozwód".

czytaj dalej

K2 stworzył bankowego bota

K2 stworzyła „K2 Bank” - interfejs konwersacyjny oparty o wykorzystanie inteligentnego bota (BankBota). „K2 Bank” rozumie polecenia w języku naturalnym, jest proaktywny, umożliwia zarządzanie finansami z różnych banków oraz integruje się z systemami zewnętrznymi.

czytaj dalej

Effie Awards 2016 rozdane

Effie Awards 2016 rozdane

Jedne z najważniejszych nagród w świecie marketingu i mediów trafiły już do nagrodzonych. 24 października 2016 roku, podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, 57 statuetek Effie Awards przyznawanych za najbardziej efektywne kampanie marketingowe, wręczono twórcom reklam i reklamodawcom.

czytaj dalej

Strona 1 z 255 1 2 3 ... »

Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...