Zamknij

Prosto z rynku - PR w polityce info

Kaczyński jednym z najrzadziej krytykowanych

Przedostatnie miejsce w rankingu najbardziej krytykowanych liderów politycznych w 2012 roku zajął Jarosław Kaczyński – wynika z badania „Scena Polityczna” realizowanego przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”. Polityk, który jeszcze niedawno zbierał cięgi ze wszystkich stron, znacznie zmniejszył aktywność medialną i przeciął spiralę krytyki skierowanej pod swoim adresem.

czytaj dalej

Czy Arłukowicz pogrzebał swój wizerunek?

Jak załagodzić problemy w służbie zdrowia? Powołując na stanowisko ministra osobę społecznie lubianą. Bartosz Arłukowicz kilka lat temu otrzymywał Order Uśmiechu, brał udział w popularnym telewizyjnym show „Agent”, a w wyborach dostał ponad sto tysięcy głosów. Według badania „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” obecnie jest najbardziej krytykowanym przez media ministrem w rządzie.

czytaj dalej

O polityce najwięcej od wyborów

Liczba publikacji na temat wydarzeń politycznych w październiku osiągnęła najwyższy pułap od dwunastu miesięcy. Więcej informacji o partiach i ich liderach zanotowano ostatnio przed rokiem – w miesiącu, kiedy odbywały się wybory parlamentarne – wynika z cyklicznego badania „Scena Polityczna” prowadzonego przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”.

czytaj dalej

Wzmianki w social mediach o kandydatach na prezydenta USA warte ponad 51 mln złotych

Ponad 51 milionów złotych to szacowana wartość wzmianek o kandydatach na urząd prezydenta USA w mediach społecznościowych w Europie – wynika z analizy sieci eBuzzing reprezentowanej w Polsce przez agencję social media Think Kong.

czytaj dalej

Tusk najbardziej krytykowanym politykiem w Polsce

Tusk najbardziej krytykowanym politykiem w Polsce

Szef rządu nie ma łatwego życia, ponieważ od trzech miesięcy pozostaje najbardziej krytykowanym liderem politycznym w naszym kraju. Aż 26 proc. dotyczących go publikacji w dziennikach ogólnopolskich miało niekorzystny wpływ na jego wizerunek – podał „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” w cyklicznym raporcie „Scena Polityczna”.

czytaj dalej

Egzo Group wesprze Dzień Godności

Agencja PR Egzo Group od września odpowiada w Polsce za nagłośnienie medialne zbliżającego się Światowego Dnia Godności, który przypada w tym roku na 17 października. Egzo Group będzie odpowiedzialne za prowadzenie działań media relations. Współpraca ma charakter projektowy i jest realizowana na zasadzie pro bono.

czytaj dalej

Bronisław Komorowski jest trendy

Mijają dwa lata od zaprzysiężenia Bronisława Komorowskiego na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Choć na początku kadencji wiele osób miało uwagi co do medialności głowy państwa, to dzisiaj śmiało można powiedzieć, że były to wątpliwości nieuzasadnione. Analiza przeprowadzona przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” wyraźnie pokazuje, że Bronisław Komorowski jest jedną z najbardziej medialnych osób w Polsce. Komorowski jest także trendy w mediach społecznościowych.

czytaj dalej

Najbardziej krytykowany polityk? Palikot

Już drugi miesiąc z rzędu najczęściej krytykowanym liderem politycznym w Polsce okazał się Janusz Palikot – podała agencja informacyjna „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”. Z najnowszego raportu „Scena Polityczna” dowiadujemy się, że aż 68 proc. artykułów w dziennikach ogólnopolskich na jego temat miało wydźwięk negatywny. To tylko o cztery punkty procentowe mniej niż w najgorszym dla jego wizerunku miesiącu.

czytaj dalej

Testardo Gram twórcą kampanii PKO Banku Polskiego

Agencja Testardo Gram, wchodząca w skład holdingu GREY Group, przygotowała specjalną kampanię dla PKO Banku Polskiego, nawiązującą do rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

czytaj dalej

Najbogatsi posłowie 2012 - ranking Money.pl

Ponad pół miliarda złotych wart jest obecnie majątek wszystkich zasiadających w Sejmie posłów. W gotówce zgromadzili jednak tylko 64,5 mln zł. Przeważającą część ich dóbr stanowią bowiem nieruchomości, samochody i inne wartościowe przedmioty - od biżuterii i dzieł sztuki począwszy, na księgozbiorach skończywszy.

czytaj dalej

Strona 2 z 12 « 1 ... 2 3 ... 12 »
Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...