Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

PRawne aspekty PRacy PRowca oraz Strategia Promocji Katowic

Witold Sokołowski, 2011-11-14 23:55:43

PRawne aspekty PRacy PRowca oraz Strategia Promocji Katowic

Śląski oddział Polskiego Stowarzyszenia Public Relations zaprasza na kolejne z cyklu spotkań poświęconych branży PR. W czwartek 17 listopada o godz. 17.00 w hotelu Angelo przy ul. Sokolskiej 24 w Katowicach uczestnicy rozmawiać będą na temat: PRawnych aspektów PRacy PRowca oraz przyszłości Strategii Promocji Katowic.


- Tym razem poruszymy bardzo ważne kwestie związane z prawem prasowym i autorskim w naszej branży. Odpowiemy między innymi na pytanie, jak piarowcy mogą się zabezpieczyć przed bezprawnym wykorzystaniem ich pomysłów, jakie w ostatnim czasie nastąpiły zmiany w prawie prasowym i autorskim i jak to prawo chroni wizerunek firmy w kryzysie. Oczywiście będzie też możliwość zadawania indywidualnych pytań ekspertowi. W drugiej części spotkania poznamy wyniki badań dotyczących Strategii Promocji Katowic, przedstawimy założenia Strategii i wspólnie zastanowimy się nad ich słusznością – zapowiada Krystian Dudek, członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations o. Śląsk i dodaje – tradycyjnie miła i przyjazna atmosfera, merytoryczna dyskusja oraz poczęstunek dla uczestników to znaki rozpoznawcze naszych spotkań.


Gościem specjalnym pierwszej części spotkania będzie dr Robert Rajczyk, wykładowca akademicki, ekspert w dziedzinie prawa prasowego i autorskiego.


W drugiej części przedstawione zostaną wytyczne do prac koncepcyjnych nad Strategia Promocyjną i Inwestycyjną Katowic, w oparciu o badania opinii publicznej, konsultacje środowiskowe oraz analizy przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.


Potwierdzenie udziału prosimy przesłać na adres: d.adamska@polskipr.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...