Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

PRawne aspekty PRacy PRowca oraz Strategia Promocji Katowic

Witold Sokołowski, 2011-11-14 23:55:43

PRawne aspekty PRacy PRowca oraz Strategia Promocji Katowic

Śląski oddział Polskiego Stowarzyszenia Public Relations zaprasza na kolejne z cyklu spotkań poświęconych branży PR. W czwartek 17 listopada o godz. 17.00 w hotelu Angelo przy ul. Sokolskiej 24 w Katowicach uczestnicy rozmawiać będą na temat: PRawnych aspektów PRacy PRowca oraz przyszłości Strategii Promocji Katowic.


- Tym razem poruszymy bardzo ważne kwestie związane z prawem prasowym i autorskim w naszej branży. Odpowiemy między innymi na pytanie, jak piarowcy mogą się zabezpieczyć przed bezprawnym wykorzystaniem ich pomysłów, jakie w ostatnim czasie nastąpiły zmiany w prawie prasowym i autorskim i jak to prawo chroni wizerunek firmy w kryzysie. Oczywiście będzie też możliwość zadawania indywidualnych pytań ekspertowi. W drugiej części spotkania poznamy wyniki badań dotyczących Strategii Promocji Katowic, przedstawimy założenia Strategii i wspólnie zastanowimy się nad ich słusznością – zapowiada Krystian Dudek, członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations o. Śląsk i dodaje – tradycyjnie miła i przyjazna atmosfera, merytoryczna dyskusja oraz poczęstunek dla uczestników to znaki rozpoznawcze naszych spotkań.


Gościem specjalnym pierwszej części spotkania będzie dr Robert Rajczyk, wykładowca akademicki, ekspert w dziedzinie prawa prasowego i autorskiego.


W drugiej części przedstawione zostaną wytyczne do prac koncepcyjnych nad Strategia Promocyjną i Inwestycyjną Katowic, w oparciu o badania opinii publicznej, konsultacje środowiskowe oraz analizy przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.


Potwierdzenie udziału prosimy przesłać na adres: d.adamska@polskipr.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...