Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Prelite dla Fundacji Aktywności Lokalnej i idei flexicurity

Witold Sokołowski, 2011-11-21 12:37:55

Agencja Prelite Public Relations rozpoczęła współpracę z Fundacją Aktywności Lokalnej przy realizacji innowacyjnego projektu „Mam dziecko – pracuję”. Celem działań projektowych jest wzrost konkurencyjności Wielkopolski poprzez wzmocnienie adaptacyjności matek i ojców na rynku pracy w oparciu o ideę nowoczesnego modelu rynku pracy - flexicurity.


Projekt „Mam dziecko – pracuję” zakłada połączenie elastyczności zatrudnienia (flexi) i bezpieczeństwa pracy (security). W rezultacie pracodawcy i pracownicy mogą wspólne i z większymi korzyściami realizować swoje potrzeby w zakresie zatrudniania.


Projekt skierowany będzie do rodziców – zarówno do matek, jak i ojców. Szczególnie zaś do kobiet wychowujących przynajmniej jedno dziecko w wieku do trzech lat, przebywających na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym oraz kobiet w ciąży. Działania skierowane będą równocześnie do przedstawicieli instytucji zainteresowanych skutecznym rozwiązywaniem problemów matek i ojców na rynku pracy.


Agencja Prelite będzie realizowała kompleksową obsługę public relations m.in. prowadzenie kampanii społecznej, kontakty z mediami, social media, prowadzenie internetowego biura prasowego. Ze strony Prelite za obsługę klienta będzie odpowiadała Sylwia Dziwińska. Projekt realizowany będzie na terenie Wielkopolski, a działania potrwają do 2014 r.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...