Zamknij
Nowości - Internet

Premium Mobile nowym klientem agencji content performance Form Up

Nowy User, 2017-02-15 22:13:44

Premium Mobile nowym klientem agencji content performance Form Up

Agencja content performance Form Up rozpoczęła współpracę z Premium Mobile – nowym operatorem telefonii komórkowej na polskim rynku. Działania agencji obejmują realizację kampanii sprzedażowych we wszystkich kanałach digital.


Współpraca ma na celu pozyskanie nowych klientów Premium Mobile w przestrzeni internetowej po bardzo konkurencyjnych stawkach. Dowodem na sukces we współpracy jest zarówno już pozyskana baza klientów, jak i trzecie miejsce zajmowane przez Premium Mobile pod względem bilansu pozyskanych klientów MNP (możliwych do przenoszenia numerów pomiędzy różnymi operatorami sieci komórkowych) na całym rynku telekomunikacyjnym.


Form Up to agencja założona w 2015 r., specjalizująca się w prowadzeniu działań sprzedażowych w nowym ekosystemie digital. W celu osiągania najlepszych rezultatów performance, oprócz standardowych form komunikacji, na szeroką skalę wykorzystuje potencjał content marketingu. Realizowane kampanie rozliczane są w modelach efektywnościowych.


Premium Mobile to nowy operator komórkowy w Polsce, oferujący najtańszy na rynku abonament z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz 5GB internetu LTE za 19,90zł. Niska cena dla klienta osiągana jest dzięki ograniczeniu kosztów – Premium Mobile nie wydaje środków na wysokie honoraria dla celebrytów, kampanie reklamowe w telewizji czy ogromne siedziby. Operując na sieci Plus, firma gwarantuje najwyższą jakość usług i szybki internet LTE, dorównujący ofercie dużych rynkowych graczy.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...