Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Product placement KRUKa w "Na dobre i na złe"

Witold Sokołowski, 2015-11-25 16:55:57

Problem zadłużenia dotyczy wielu Polaków i to nie tylko tych z mniej zasobnym portfelem. Przekonuje się o tym Jan – bohater „Na dobre i na złe”, jednego z najpopularniejszych seriali polskiej produkcji. Jak Stanisławski poradzi sobie z tą trudną sytuacją? Czy Ola wybaczy mu nieodpowiedzialne zarządzanie środkami finansowymi? Czy skorzysta z pomocy przedstawicielki KRUKa, która wskaże mu najlepsze rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i możliwości? Ta krótka historia to nowy product placement Grupy KRUK, który pojawi się w serialu z okazji siódmych obchodów ogólnopolskiego Dnia bez Długów.


Według badania przeprowadzonego przez Instytut Millward Brown na zlecenie Grupy KRUK osoby, które przyznały, że mają problem z zadłużeniem, cechuje słabsze zorganizowanie i mniejsza konsekwencja w działaniu, a do życia podchodzą bardziej „spontanicznie”*. Tak jak Jana – bohatera serialu. To idealna okazja by w ciekawy i autentyczny sposób opowiedzieć o idei Dnia bez Długów – corocznej akcji będącej częścią kampanii edukacyjnej Grupy KRUK. Celem kampanii jest uświadomienie wszystkim zadłużonym, że poradzenie sobie z długiem nie jest tak skomplikowane, jak może się wydawać.


- Obok przekazania idei Dnia bez Długów zależało nam by pokazać naszym Klientom, że nie należy się bać kontaktu z firmą obsługującą zadłużenie. Nasi przedstawiciele do każdej sprawy podchodzą indywidualnie, szukając zawsze optymalnego rozwiązania sytuacji jak np. dogodne raty spłaty. Z chęcią doradzą, a w przypadku podpisania ugody pojawią się w dogodnym terminie oraz miejscu – wyjaśnia Karolina Duniec z Grupy KRUK.


Product placement pojawi się w dwóch odcinkach serialu telewizyjnej Dwójki – 25.11. oraz 02.12. Za koncept kreatywny odpowiada firma producencka Artrama.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...