Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Product placement KRUKa w "Na dobre i na złe"

Witold Sokołowski, 2015-11-25 16:55:57

Problem zadłużenia dotyczy wielu Polaków i to nie tylko tych z mniej zasobnym portfelem. Przekonuje się o tym Jan – bohater „Na dobre i na złe”, jednego z najpopularniejszych seriali polskiej produkcji. Jak Stanisławski poradzi sobie z tą trudną sytuacją? Czy Ola wybaczy mu nieodpowiedzialne zarządzanie środkami finansowymi? Czy skorzysta z pomocy przedstawicielki KRUKa, która wskaże mu najlepsze rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i możliwości? Ta krótka historia to nowy product placement Grupy KRUK, który pojawi się w serialu z okazji siódmych obchodów ogólnopolskiego Dnia bez Długów.


Według badania przeprowadzonego przez Instytut Millward Brown na zlecenie Grupy KRUK osoby, które przyznały, że mają problem z zadłużeniem, cechuje słabsze zorganizowanie i mniejsza konsekwencja w działaniu, a do życia podchodzą bardziej „spontanicznie”*. Tak jak Jana – bohatera serialu. To idealna okazja by w ciekawy i autentyczny sposób opowiedzieć o idei Dnia bez Długów – corocznej akcji będącej częścią kampanii edukacyjnej Grupy KRUK. Celem kampanii jest uświadomienie wszystkim zadłużonym, że poradzenie sobie z długiem nie jest tak skomplikowane, jak może się wydawać.


- Obok przekazania idei Dnia bez Długów zależało nam by pokazać naszym Klientom, że nie należy się bać kontaktu z firmą obsługującą zadłużenie. Nasi przedstawiciele do każdej sprawy podchodzą indywidualnie, szukając zawsze optymalnego rozwiązania sytuacji jak np. dogodne raty spłaty. Z chęcią doradzą, a w przypadku podpisania ugody pojawią się w dogodnym terminie oraz miejscu – wyjaśnia Karolina Duniec z Grupy KRUK.


Product placement pojawi się w dwóch odcinkach serialu telewizyjnej Dwójki – 25.11. oraz 02.12. Za koncept kreatywny odpowiada firma producencka Artrama.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...