Zamknij
PR w mediach

Projekt ,,Galeria Kształcenia" agencji Prime PR

Witold Sokołowski, 2010-03-07 15:25:50

Agencja Prime PR przygotowała na zamówienie Wojewódzkiego Urzędu Pracy przygotowała projekt „Galeria Kształcenia".

Na trzepaku na jednym z bytomskich podwórek siedzi grupa znudzonych młodych ludzi. Jeden z nich wyciąga butelkę wina, drugi paczkę papierosów. Nagle słychać głos „Twój czas na naukę". Chłopak zostawia kolegów i po chwili spotyka rozno-siciela ulotek, reklamującego szkołę policealną dla dorosłych. I tak nasz bohater trafia do sali wykładowej, a potem do pubu, gdzie pracuje jako barman. - Chcemy pokazać, jak może się odmienić czyjeś życie, jeśli ktoś zdecyduje się na doszkalanie - mówi Marcin Tutaj z agencji Prime PR.

Autorzy" Galerii Kształcenia" nie zamierzają czekać, aż potencjalni uczniowie sami zapiszą się na zajęcia. Chcą ich do tego namawiać, organizując pokazowe lekcje... w centrach handlowych.

źródło: Gazeta Wyborcza (06.03.10)

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Witold Sokołowski

Z wykształcenia anglista, z zamiłowania internauta. Absolwent Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wydawca kilku serwisów internetowych, m.in. Epr.pl, Camido.pl, Sportowa.tv.

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

PiS też chodzi tylko o PR, ale po prostu gorzej im to wychodzi - Łukasz Warzecha, Fakt.