Zamknij
Transmisje wideo: Konferencja prasowa online 5150 Warsaw Marathon. Sroda (10.02.2016) godz. 12.00.

Prosto z rynku

csr info

Pozamiatane.pl przyłącza się do akcji zbierania zakrętek

Pozamiatane.pl wpisuje w swoją strategię również działania z zakresu CSR. Najnowszym pomysłem jest utworzenie punktu zbiórki plastikowych zakrętek oraz ich bezpośredni odbiór od klientów platformy. Zakrętki będą przekazywane Fundacji Bez Tajemnic, która pozyskane z recyklingu środki przeznaczy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci.  

więcej »

 

event pr info

endorfina events ponownie dla Facebooka

Facebook postanowił kontynuować współpracę z endorfina events. Marketer powierzył agencji stałą obsługę eventową, w ramach której tylko w pierwszej połowie 2017 roku endorfina events zorganizuje konferencje i warsztaty Facebooka w kilku miastach Europy, m.in. w Warszawie, Kijowie, Pradze, Budapeszcie oraz na Cyprze.  

więcej »

 

pr w firmie info

Odkryj swoją drugą naturę, weź udział w castingu i wygraj udział w nowym programie Discovery Channel

Codzienność bywa monotonna. A gdyby tak na chwilę rzucić wszystko i udać się w tajemniczą podróż na nieodkryty ląd, by odkryć w sobie drugą naturę i stawić czoła wyjątkowej przygodzie życia? Teraz to możliwe, bo 20 lutego br. Żywiec Zdrój i Discovery Channel rozpoczęły rekrutację do nowego reality show - Ekspedycja 2017 – Odkrywcy drugiej natury. 

więcej »

 

marka info

Michał Szpak ambasadorem marki Nails Company

Michał Szpak – niekwestionowany kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej, spełniony artysta obdarzony wyjątkową skalą głosu oraz absolutnie nietuzinkowa postać rodzimego showbiznesu, pokazał swoje nowe, barwne oblicze. Tym razem podziwiać go możemy jako ambasadora lakierów hybrydowych marki Nails Company.  

więcej »

 

e-mailing info

42% marketerów wciąż nie segmentuje listy odbiorców

Według zeszłorocznego raportu GetResponse i Smart Insights „State of Email Marketing 2016”, prawie połowa firm zapomina o segmentacji listy odbiorców, a co trzecia nie optymalizuje wysyłanych wiadomości. Eksperci GetResponse postanowili sprawdzić, czy marketerzy zmienili swoje praktyki, rozpoczynając prace nad kolejną edycją globalnego badania rynku.
 

więcej »

 

e-pr info

Ponad 700 tys. emisji spotow w Videomanii PAYBACK

Uruchomiona w listopadzie nowa usługa PAYBACK zanotowała już ponad 700 tysięcy pełnych emisji spotów. Około 40 proc. odsłon to wyświetlenia w kanale mobilnym. Należący do American Express największy Program Bonusowy w Polsce planuje wdrożenie kolejnych funkcji w ramach Videomanii. 

więcej »

 

positioning info

Premiera teledysku "PS Freedom" zespołu Kroki

IKEA PS 2017 to kreatywne rozwiązania do wnętrz dla wszystkich, którzy cenią wolność, niezależność oraz życie po swojemu. Launch kolekcji w Polsce promuje współpraca IKEA z zespołem Kroki i reżyserem Bartem Pogodą, w ramach której powstał utwór i teledysk „PS Freedom”.  

więcej »

 

sponsoring info

Cheil Poland wspiera polską sztukę

Rusza akcja Filmowi1procent, stworzona przez Cheil Poland dla Stowarzyszenia FILMFORUM. Ma ona na celu wsparcie młodych twórców filmowych, którym brak funduszy staje na drodze rozwoju artystycznego oraz realizacji projektów wzbogacających polskie życie kulturalne. 

więcej »

 

pr w polityce info

Polska scena polityczna pod koniec 2013r.

Medialność partii politycznych i ich liderów poszła nieznacznie w dół – wynika z raportu „Scena Polityczna” dotyczącego listopada 2013. Z opracowania przygotowanego przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” dowiadujemy się, że najbardziej stracił Twój Ruch. Na przeciwnym biegunie znalazło się PSL.

więcej »

 

media relations info

Multiferenccje - premiera nowego branżowego magazynu

Rusza nowy, polski, multimedialny magazyn – Multiferencje. Kierowany do dyrektorów marketingu, PR-u, sprzedaży i HR-u oraz prezesów firm i instytucji. Każdy artykuł ma swoją wersję filmową, dostępną po zeskanowaniu kodu QR albo wejściu na stronę internetową.

więcej »

 

pr i prawo info

IAB Polska i GIODO podejmą wspólne działania na rzecz ochrony danych osobowych w Internecie

7 marca 2017 przedstawiciele GIODO i IAB Polska podpisali list intencyjny o wspólnym działaniu na rzecz podnoszenia poziomu ochrony danych osobowych w komunikacji interaktywnej i na rynku internetowym oraz utworzeniu Branżowego Kodeksu Postępowania. Porozumienie stanowi odpowiedź m.in. na wydane przez Parlament i Radę Europejską ogólne rozporządzenie o ochronie danych. 

więcej »

 

pr w kryzysie info

BONARKA DBA O BEZPIECZEŃSTWO: ĆWICZENIA ANTYKRYZYSOWE I PRÓBNA EWAKUACJA

W celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz podniesienia umiejętności służb miejskich w sytuacjach antykryzysowych, Bonarka City Center włączyła się 19 marca w zorganizowanie gry decyzyjnej oraz ćwiczeń praktycznych. Dyrekcja centrum udostępniła wnętrze obiektu w celu przeprowadzenia symulacji sytuacji kryzysowej oraz próbnej ewakuacji.

więcej »

 

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...