Zamknij
Prosto z rynku - PR w firmie info

Public Dialog z Magellanem

Witold Sokołowski, 2015-11-25 17:16:58

Public Dialog z Magellanem

Agencja Public Dialog została uhonorowana nagrodą brązowego Magellana 2015 w kategorii “PR Produktu” za projekt “Ardor Auctions – Pierwszy polski dom aukcyjny specjalizujący się w motoryzacji klasycznej”. Organizatorem konkursu jest League of American Communications Professionals (LACP).


Agencja Public Dialog została nagrodzona za wprowadzenie na rynek marki Ardor Auctions. Podstawowym celem projektu było poinformowanie jak najszerszego grona osób ze środowiska związanego z pojazdami klasycznymi i tym samym potencjalnych klientów o powstaniu pierwszego w Polsce Domu Aukcyjnego Motoryzacji Klasycznej oraz o organizacji w pełni profesjonalnej aukcji oldtimerów.


Istotnym celem komunikacji było także wzbudzenie zainteresowania aukcją, a co za tym idzie, zapewnienie pożądanego poziomu frekwencji osób licytujących. Agencja Public Dialog w sposób szczególny skupiła się na ukształtowaniu i podtrzymaniu wizerunku Ardor Auctions jako podmiotu nastawionego na usystematyzowanie i profesjonalizację rynku samochodów klasycznych w Polsce. Agencja była odpowiedzialna za: doradztwo strategiczne, PR korporacyjny, organizację wydarzeń specjalnych.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...