Zamknij
Prosto z rynku - PR w firmie info

Skandia nagrodzona za wspieranie sportu i rekreacji w Polsce

Witold Sokołowski, 2015-08-05 17:38:23

Skandia nagrodzona za wspieranie sportu i rekreacji w Polsce

W ramach tegorocznej III edycji plebiscytu The Champ Awards nagrodzono firmy i instytucje, które swoją postawą wspierają rozwój sportu i rekreacji w Polsce. Skandia Życie została uhonorowana tytułem Złoty Champ w kategorii „Najlepszy sponsoring imprezy sportowej”.


Założeniem i ideą The Champ Awards, jest wsparcie rozwoju polskiego sportu poprzez zwiększenie nakładów prywatnego i państwowego biznesu na programy upowszechniające kulturę̨ fizyczną i sport. Konkurs nagradza te firmy, podmioty i osoby, które przyczyniły się̨ do promocji sportu i rekreacji w naszym kraju. W tym roku wyróżniono m.in. Skandię złotą nagrodą za najlepszy sponsoring imprezy sportowej.


Skandia od wielu lat angażuje się w organizację szeregu wydarzeń sportowych takich jak Skandia Maraton Lang Team czy Tour de Pologne. W ten sposób przenosimy do świata finansów takie sportowe wartości jak aktywność, profesjonalizm, dostępność czy odpowiedzialność. Wierzymy, że w obu dziedzinach życia istnieją liczne analogie. Wspieramy zatem naszych klientów i sympatyków kolarstwa w wyznaczaniu i osiąganiu ambitnych zamierzeń, nie tylko finansowych. Nagroda ta pokazuje, że kierunek w którym podążamy do tylu lat jest słuszny. Cieszymy się, że nasza działalność została zauważona i wyróżniona – powiedział Paweł Ziemba, Prezes Zarządu Skandia Życie.


Skandia Maraton Lang Team to jeden z najpopularniejszych maratonów MTB w Polsce. Na każdym etapie przygotowane zostały różnorodne trasy, które umożliwiają rywalizację zarówno tym najlepiej przygotowanym, jak i kolarskim nowicjuszom. Najmłodsi miłośnicy rowerów mogą sami albo razem z rodzicami przejechać Paradę Rodzinną. Tegoroczna edycja ma już za sobą pięć etapów, a przed zawodnikami zostały jeszcze dwa: we wrześniu w Dąbrowie, a w październiku w Kwidzynie. Od 2 do 8 sierpnia Skandia wspiera zawodowych kolarzy i kibiców podczas Tour de Pologne.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...