Zamknij
Transmisje wideo: Konferencja prasowa online 5150 Warsaw Marathon. Sroda (10.02.2016) godz. 12.00.

Relacje

Kongres Profesjonalistów Public Relations 2014. Podsumowanie

Po pierwsze, nie bagatelizuj i analizuj nastroje wewnątrz organizacji. Po drugie, rozsądnie korzystaj z nowych rozwiązań i uważaj na pułapki, jakie mogą przynieść. I najważniejsze, dbaj o tych, którzy codziennie pracują na twój sukces. To kluczowe wnioski, jakimi można podsumować tegoroczny Kongres Profesjonalistów Public Relations.

czytaj dalej

Relacja z III Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

Jak wypromować miasto? Jak wyeksponować potencjał regionu? Wreszcie, co zrobić, aby przyciągnąć inwestorów, turystów i zwrócić uwagę mediów? Podczas III Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach eksperci starali się znaleźć przepis na wizerunkowy sukces. Wydarzenie odbyło się w dniach 21-22 listopada br. w Rzeszowie.

czytaj dalej

Podsumowanie konferencji IPMA Polska

Podsumowanie konferencji IPMA Polska

Po wielu miesiącach przygotowań i wytężonych prac odbyła się kolejna, już szesnasta, konferencja organizowana przez stowarzyszenie IPMA Polska. Tym razem konferencja poruszyła tematy związane z dorobkiem dziedziny project management w Polsce oraz postarała się ocenić, jak kształtować się będzie przyszłość tej dziedziny.

czytaj dalej

Społeczna odpowiedzialność biznesu oczami prof. Grzegorza Kołodko i siostry Małgorzaty Chmielewskiej

Dokąd zmierza świat i Polska? Czy CSR jest słusznie postrzegany przez wielu konsumentów jako „chwyt marketingowy”? W jaki sposób zwrócić ich uwagę na kwestie społecznej odpowiedzialności firm? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielili prelegenci Anty-Konferencji CSR zorganizowanej 29 listopada br. przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

czytaj dalej

Wolontariat pracowniczy rośnie w siłę

18 września w Warszawie przedstawiciele polskich firm i organizacji społecznych dyskutowali na temat przyszłości i trendów w rozwoju wolontariatu pracowniczego. Okazją do wymiany poglądów było seminarium prezentujące wyniki II Ogólnopolskich Badań Wolontariatu Pracowniczego.

czytaj dalej

Drugi Business Mixer Klubu Agencji Eventowych

Drugi Business Mixer Klubu Agencji Eventowych

10 lipca br. w ekskluzywnym apartamencie pokazowym budynku Cosmopolitan przy ul. Twardej 2/4 odbył się drugi Business Mixer Klubu Agencji Eventowych. Tematem dyskusji pomiędzy przedstawicielami agencji i zaproszonymi reprezentantami ze strony klientów była ocena jakości produkcji i obsługi eventów.

czytaj dalej

Konferencja Web Woman Wanted

Konferencja Web Woman Wanted

18 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się konferencja Web Woman Wanted 2013, poświęcona kobietom w Internecie i zorganizowana przez sieci reklamowe 4 Clover i Zdrowie net, należące do IDMnet.

czytaj dalej

Efektywne zarządzanie CSR. Konferencja SGS

Odpowiedzialny biznes w Polsce coraz częściej czerpie z wzorców międzynarodowych. Tę pozytywną tendencję można zauważyć także w kontekście wykorzystywania międzynarodowych narzędzi i standardów zarządzania CSR w firmach. 14 maja w Warszawie odbyło się trzecie spotkanie organizowane przez SGS Polska w ramach cyklu Zrównoważony Rozwój w Praktyce.

czytaj dalej

Kongres Young PR 2013. Podsumowanie

Kongres Young PR 2013. Podsumowanie

W dniach 16 i 17 kwietnia br. w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się pierwsza edycja Kongresu Young PR. Celem spotkania było stworzenie otwartej przestrzeni dla zaprezentowania się młodych i kreatywnych osób z branży PR.

czytaj dalej

Zaangażowanie w działania społeczne przynosi firmom korzyści biznesowe

14 marca w Warszawie odbyła się druga już konferencja prezentująca model LBG. Konsultanci szwajcarskiej firmy SGS, która jest wyłącznym przedstawicielem London Benchmarking Group w Polsce (LBG Poland), przedstawili narzędzia do efektywnego zarządzania społecznym zaangażowaniem firm.

czytaj dalej

Strona 2 z 34 « 1 ... 2 3 ... 34 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...