Zamknij
Transmisje wideo: Konferencja prasowa online 5150 Warsaw Marathon. Sroda (10.02.2016) godz. 12.00.

Relacje

Domain Meeting 2

Domain Meeting 2

Konferencja Domain Meeting, która po raz drugi zrzeszyła profesjonalne firmy oraz sympatyków branży domenowej z Polski i została oficjalnie zakończona. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie miało miejsce 22 lutego 2013 r. w hotelu Mercure we Wrocławiu, gdzie zaproszeni goście licznie zgromadzili się, aby wysłuchać przemówień prelegentów, którzy bardzo szczegółowo poruszyli trendy i zachowania rynku domen w Polsce i na świecie.

czytaj dalej

Jak kontakt ze sztuką wpływa na rozwój kreatywności pracowników?

Jaką rolę w życiu korporacji odgrywa uczestnictwo w kulturze? Jak kontakt ze sztuką wpływa na rozwój kreatywności pracowników oraz jaka jest rola odpowiedzialnego biznesu? Na te i inne pytania odpowiadali uczestnicy spotkania towarzyszącego otwarciu wystawy fotografii „Poza czasem”, zorganizowanej w Spectra Art Space przy ul. Bobrowieckiej 6 w Warszawie.

czytaj dalej

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Media – Komunikacja – Edukacja”

W poniedziałek 10 grudnia w auli Politechniki Koszalińskiej przy ulicy Kwiatkowskiego 6E odbyła się trzecia Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Media – Komunikacja – Edukacja”. Organizatorem było Studenckie Koło Naukowe PR FUTURA działające w Instytucie Neofilologii i Komunikacji Społecznej Politechniki Koszalińskiej.

czytaj dalej

Pierwsza konferencja „Carbon Footrpint – w jaki sposób mierzyć i raportować wyniki otoczeniu?”

Czym jest Carbon Footprint i jak go mierzy? Jak zmniejszać ślad węglowy firmy i raportować wyniki otoczeniu? W których krajach realizowane są innowacyjne praktyki? Na te i inne pytania można było uzyskać odpowiedź podczas pierwszej konferencji zorganizowanej przez dział usług zrównoważonego rozwoju SGS Polska w ramach cyklu spotkań Zrównoważony rozwój w praktyce.

czytaj dalej

O CSR na V Europejskim Forum Gospodarczym

O CSR na V Europejskim Forum Gospodarczym

7 listopada 2012 w ramach V Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2012 odbyło się seminarium "Społeczna Odpowiedzialność Biznesu jako narzędzie budowy silnych marek". Na zaproszenie organizatorów: COMPETITA PR & CSR Strategies oraz Polsko-Amerykańskiego Centrum Zarządzania na Wydziale Zarządzania UŁ o roli CSR w tworzeniu wizerunku firm, produktów i usług dyskutowali przedstawiciele Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, Ceramiki Paradyż, Rossman Polska i Jeronimo Martins Polska.

czytaj dalej

Pracodawca godny zaufania - IV edycja konkursu

Pracodawca godny zaufania - IV edycja konkursu

6 listopada br. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie ogłoszono wyniki IV edycji konkursu o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”. Kapituła w tej edycji oceniała przedsiębiorstwa w kategoriach: przemysł chemiczny, infrastruktura i przemysł wydobywczy.

czytaj dalej

IV Konferencja PR for Business

IV Konferencja PR for Business

26 października w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbyła się IV Konferencja PR for Business, będąca częścią spotkao specjalistów z branży Public Relations i marketingu z wielkopolskimi przedsiębiorcami oraz kadrą zarządzającą organizacji, aktywnie wspierających biznes. Organizatorem i pomysłodawcą projektu jest agencja Commercial Communications.

czytaj dalej

3100 osób na Targach Event 2012

Ponad 3100 osób odwiedziło warszawskie Centrum MT Polska w dniach 3-4 października, gdzie odbywały się Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2012. Przez dwa dni przedstawiciele branży eventowej zapoznawali się tutaj z szeroką ofertą 85 firm, które na stoiskach prezentowały najnowsze produkty i usługi dla różnorodnych eventów.

czytaj dalej

Podsumowanie konferencji „Od CSR komunikacyjnego do sustainability”

Podsumowanie konferencji „Od CSR komunikacyjnego do sustainability”

4 października 2012 r. w warszawskim Teatrze Kamienica odbyła się konferencja pt. „Od CSR komunikacyjnego do sustainability”, której tematem przewodnim było strategiczne znaczenie idei zrównoważonego rozwoju w realizacji celów biznesowych firm. Współorganizatorami wydarzenia byli magazyn „CR Navigator” oraz Henkel Polska.

czytaj dalej

Dali się zainspirować – relacja z II edycji Festiwalu Inspiracji

120 osób wzięło udział w Festiwalu Inspiracji, podczas którego najlepsi polscy mówcy prezentowali próbki swoich najlepszych przemówień. Wśród uczestników był między innymi 4-krotny mistrz olimpijski, Robert Korzeniowski. Konferencja, zorganizowana przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców obyła się 28 września w Bibliotece Narodowej w Warszawie.

czytaj dalej

Strona 3 z 34 « 1 2 ... 3 ... 34 »

„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...