Zamknij
Nowości - Sport

Robert Lewandowski od dziś goli się Gillette

Witold Sokołowski, 2011-11-09 23:59:30

Polski piłkarz, reprezentant Polski, a obecnie zawodnik Borussi Dortmund od 8 listopada 2011 występuje w roli ambasadora marki Gillette. Robert Lewandowski to pierwszy w historii Polski ambasador światowego lidera produktów do golenia dla mężczyzn.


W swej wieloletniej historii marka Gillette zapraszała do współpracy wielu znakomitych piłkarzy. Legendarną maszynkę Gillette Mach 3 reklamowali najlepsi z najlepszych, m.in. angielski piłkarz David Beckham, a podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, Brazylijczyk Kaka, Meksykanin Rafael Marquez oraz Argentyńczyk Leo Messi.


Wybór Roberta Lewandowskiego na ambasadora marki Gillette w Polsce nie był przypadkowy. Cechy dobrego piłkarza, jak precyzja, jakość i szybkość to zarazem cechy dobrej maszynki do golenia. Robert Lewandowski to sportowiec niezawodny i imponujący doskonałą skutecznością. Jak tłumaczy PR Manager marki Gillette, Katarzyna Łopaciuk-Goc „Każdy sportowiec podkreśla, jak kluczową rolę odgrywa dobry sprzęt. Zapewniając komfort i wygodę, gwarantuje jakoś i efektywność w działaniu. Robert wybiera tylko najlepsze produkty, dlatego zaoferowaliśmy mu produkt najwyższej jakości od Gillette.”

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wywiad w mediach – szansa na darmową promocję czy realna groźba kryzysu?

Kryptoreklama, stres, niewłaściwa dykcja czy mimika, zbyt długie wypowiedzi i nie na temat, błędy merytoryczne – ...

"Duża gotówka, niecała stówka!" - nowa kampania produktowa Kasy Stefczyka

6 marca 2017 r. ruszyła nowa kampania Kasy Stefczyka. Tym razem bohaterowie znani z poprzednich spotów ...

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków ...