Zamknij
Nowości - Sport

Robert Lewandowski od dziś goli się Gillette

Witold Sokołowski, 2011-11-09 23:59:30

Polski piłkarz, reprezentant Polski, a obecnie zawodnik Borussi Dortmund od 8 listopada 2011 występuje w roli ambasadora marki Gillette. Robert Lewandowski to pierwszy w historii Polski ambasador światowego lidera produktów do golenia dla mężczyzn.


W swej wieloletniej historii marka Gillette zapraszała do współpracy wielu znakomitych piłkarzy. Legendarną maszynkę Gillette Mach 3 reklamowali najlepsi z najlepszych, m.in. angielski piłkarz David Beckham, a podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, Brazylijczyk Kaka, Meksykanin Rafael Marquez oraz Argentyńczyk Leo Messi.


Wybór Roberta Lewandowskiego na ambasadora marki Gillette w Polsce nie był przypadkowy. Cechy dobrego piłkarza, jak precyzja, jakość i szybkość to zarazem cechy dobrej maszynki do golenia. Robert Lewandowski to sportowiec niezawodny i imponujący doskonałą skutecznością. Jak tłumaczy PR Manager marki Gillette, Katarzyna Łopaciuk-Goc „Każdy sportowiec podkreśla, jak kluczową rolę odgrywa dobry sprzęt. Zapewniając komfort i wygodę, gwarantuje jakoś i efektywność w działaniu. Robert wybiera tylko najlepsze produkty, dlatego zaoferowaliśmy mu produkt najwyższej jakości od Gillette.”

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...