Zamknij
Nowości - Sport

Robert Lewandowski od dziś goli się Gillette

Witold Sokołowski, 2011-11-09 23:59:30

Polski piłkarz, reprezentant Polski, a obecnie zawodnik Borussi Dortmund od 8 listopada 2011 występuje w roli ambasadora marki Gillette. Robert Lewandowski to pierwszy w historii Polski ambasador światowego lidera produktów do golenia dla mężczyzn.


W swej wieloletniej historii marka Gillette zapraszała do współpracy wielu znakomitych piłkarzy. Legendarną maszynkę Gillette Mach 3 reklamowali najlepsi z najlepszych, m.in. angielski piłkarz David Beckham, a podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, Brazylijczyk Kaka, Meksykanin Rafael Marquez oraz Argentyńczyk Leo Messi.


Wybór Roberta Lewandowskiego na ambasadora marki Gillette w Polsce nie był przypadkowy. Cechy dobrego piłkarza, jak precyzja, jakość i szybkość to zarazem cechy dobrej maszynki do golenia. Robert Lewandowski to sportowiec niezawodny i imponujący doskonałą skutecznością. Jak tłumaczy PR Manager marki Gillette, Katarzyna Łopaciuk-Goc „Każdy sportowiec podkreśla, jak kluczową rolę odgrywa dobry sprzęt. Zapewniając komfort i wygodę, gwarantuje jakoś i efektywność w działaniu. Robert wybiera tylko najlepsze produkty, dlatego zaoferowaliśmy mu produkt najwyższej jakości od Gillette.”

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...