Zamknij

Nowości - RTV

Grzegorz Krychowiak promuje telewizory Samsung 2016

Już dziś zobaczymy Grzegorza Krychowiaka w najnowszej kampanii Samsung Electronics Polska. Gwiazda polskiej piłki nożnej wesprze kampanię marketingową telewizorów Samsung pod hasłem Wszyscy Żyjemy #dlaemocji.

czytaj dalej

Steinke Communications dla jednego z najważniejszych festiwali fotograficznych w Europie

Steinke Communications po raz drugi odpowiada za komunikację Festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie. Coroczne wydarzenie, organizowane przez Fundację Sztuk Wizualnych, jest czołowym festiwalem fotograficznym w Europie.

czytaj dalej

Kampania dla PLUS-a na mobillnych nośnikach Jet Line

MobiJety, samochody reklamowe 6x3m należące do Jet Line, zrealizowały kampanię promującą mobilny internet PLUS –a. Akcja miała miejsce na przełomie lutego i marca w największych miastach Polski.

czytaj dalej

#NAJLEPIEJ i nowa kampania Virgin Mobile

24 lutego Virgin Mobile wprowadziło na rynek pakiet #NAJLEPIEJ, obejmujący nielimitowane rozmowy, SMS-y i 8 GB internetu za 39 złotych – dla wszystkich i na zawsze. Nowy produkt wspiera kampania reklamowa, w której główną bohaterką – już kolejny raz – będzie charyzmatyczna Gigababcia.

czytaj dalej

Samsung kolejny raz wybiera Leo Burnett

Agencja reklamowa Leo Burnett wygrała przetarg na obsługę produktów z kategorii Brown Goods marki Samsung Electronics Polska. Będzie odpowiedzialna za działania z zakresu ATL oraz DIGITAL produktów RTV i audio dla klientów indywidualnych.

czytaj dalej

Kampania promująca ofertę dla rynku SOHO w T-Mobile

Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej skierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw, w ramach której operator zaprezentuje 15” spot wspierający najnowszą taryfę proFirma NOVA z Samsungiem Galaxy S6 za 1 zł. W drugim 30” spocie zobaczymy również Tomasza Kota, który przypomni o nowych standardach obsługi firm w T-Mobile.

czytaj dalej

Havas Worldwide Warsaw z najnowszą kampanią Orange dla Firm

Orange dla Firm rozpoczął nową kampanię promującą najtańszy na rynku pakiet usług. Kreację komunikującą nową ofertę przygotowała agencja Havas Worldwide Warsaw.

czytaj dalej

Konica Minolta rozpoczyna współpracę z Brand24

Konica Minolta, wiodący dostawca rozwiązań i usług IT do kompleksowego zarządzania dokumentami, rozpoczyna współpracę z Brand24 w zakresie monitoringu internetu i mediów społecznościowych.

czytaj dalej

Good One PR wesprze komunikacyjnie Ediko

Firma Ediko, oferująca kompleksowe wsparcie w zarządzaniu procesami związanymi ze środowiskiem druku w obszarze MPS, od połowy stycznia rozpoczęła współpracę z agencją Good One PR.

czytaj dalej

Honor startuje z kampanią wizerunkową "Miej odwagę. Bądź sobą"

29 grudnia marka Honor rozpoczęła kampanię brandingową z wykorzystaniem kanałów online oraz z udziałem ambasadorów marki.

czytaj dalej

Strona 2 z 58 « 1 ... 2 3 ... 58 »
Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...